Aktuality

-

Stáž – CzechTourism Paříž

CzechTourism Paříž neplacená stáž, uznatelná do studia.

Stáž – CzechTourism Paříž

Nabídka stipendia ke studiu na Josai University (Japonsko)

Josai University Educational Corporation nabízí studentům českých vysokých škol jedinečnou příležitost strávit jeden akademický rok v Japonsku v rámci stipendijního programu The Mizuta Scholarship. Většina nákladů spojených s cestou, pobytem i studiem je tedy v tomto případě hrazena ze stipendia poskytnutého japonskou stranou. Podmínkou je alespoň minimální znalost japonštiny. Zájemci o stipendium a studium nechť zašlou […]

Stáž – CzechTourism Paříž

Den pro frankofonní studenty na VŠE /22. 3./

Na celém světě probíhá každoročně „Týden francouzského jazyka“. Ke společném odkazu francouzského jazyka se hlásí šedesát osm členských, přidružených nebo pozorovatelských států a vlád Mezinárodní organizace Frankofonie (Organisation internationale de la Francophonie, OIF), včetně České republiky. Na VŠE hraje francouzština významnou úlohu, a proto jsme se rozhodli nabídnout francouzsky hovořícím studentům možnost navštívit v rámci „Dne pro frankofonní studenty“ dvě zajímavé akce. 1.Diskuzní fórum „Espace économique francophone et la République Tchèque“. Diskuzní fórum se koná od 11,00 do 12,30 ve Vencovského aule.

Stáž – CzechTourism Paříž

Asijské večery na FMV

Centrum asijských studií zve i v letošním roce všechny příznivce na sérii Asijských večerů. Nechte se unést strhující vlnou východní kultury a přeneste se s námi do tisíce kilometrů vzdálených zemí. Asijské večery jsou sérií setkání, které se věnují asijským zemím napříč celým kontinentem. Představí nejen jejich kulturu, prostředí, obyvatele, ale také politickou nebo ekonomickou situaci. V letošním roce jste již mohli navštívit Japonský večer, který se konal 7. března a těšit se můžete na večer o Severní Koreji (21. 3.) nebo Malajsii (11. 4.).

Stáž – CzechTourism Paříž

Katedra románských jazyků je oficiálním zkušebním centrem španělských zkoušek SIELE

Katedra románských jazyků na FMV se stala akreditovaným zkušebním centrem nového typu oficiální mezinárodně uznávané zkoušky SIELE. Zkoušku tak můžete skládat přímo na VŠE.

Stáž – CzechTourism Paříž
-

Neformální setkání studentů magisterského oboru Mezinárodní obchod

Vážení studenti, dovolte mi, abych Vás jako garant bakalářského i navazujícího magisterského oboru Mezinárodní obchod pozval na neformální setkání studentů magisterského oboru, které se uskuteční dne 19. 3. 2019 od 18.00 hod. na místnosti RB 209.

Stáž – CzechTourism Paříž

Přípravné kurzy z ekonomie na navazující magisterské studium

Nabízíme přípravné kurzy z ekonomie k přijímacím zkouškám do navazujícího magisterského studia na Fakultu mezinárodních vztahů VŠE v Praze. Přípravné kurzy jsou určeny především zájemcům o studium, kteří potřebují získat či obnovit základní znalosti z oboru ekonomie. Kurzy pokrývají látku odpovídající bakalářským kurzům „Mikroekonomie I“ a „Makroekonomie I“ vyučovaným na VŠE, z nichž vycházejí otázky v přijímacích testech na navazující magisterské studium.

Stáž – CzechTourism Paříž
-

Stáž v LASVIT – Sales Assistant, Praha

LASVIT Sales Assistant, Praha / září 2019 – leden 2020 / neplacená stáž, uznatelná do studia na VŠE jako 22F401

Stáž – CzechTourism Paříž

Vyhrajte až 1000 EUR v soutěži diplomových prací o EU

„Laboratoř Evropské unie: sborník nejlepších diplomových prací s tematikou EU“ je projekt vyhlášený a financovaný Zastoupením Evropské komise v ČR ve spolupráci s Odborem komunikace o evropských a institucionálních záležitostech Úřadu vlády České republiky a realizovaný Katedrou světové ekonomiky Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze ve spolupráci s Centrem evropských studií VŠE a zástupci dalších univerzit/vysokých škol v ČR.

Stáž – CzechTourism Paříž

Témata diplomových prací nabízená společností E.ON

Hlavní  partner Fakulty mezinárodních vztahů, společnost E.ON Česká republika, s.r.o., nabízí studentům možnost zpracovávat diplomovou práci na aktuální a pro firmu důležitá témata. Pokud tedy chcete, aby Vaše práce nalezla opravdu reálné uplatnění v praxi, podívejte se na nabídku témat na tomto odkazu. Pokud se se zástupci společnosti E.ON dohodnete, posléze řešte práci na FMV (nalezení […]

Stáž – CzechTourism Paříž