Nabízené programy bakalářského studia

Na FMV můžeš studovat bakalářské programy tří typů:

  1. prezenční (denní) studium v českém jazyce,
  2. prezenční (denní) studium v anglickém jazyce,
  3. kombinované studium v českém jazyce.

Všechny nabízené programy jsou mimořádně kvalitní a nabízí absolventům jak široké možnosti uplatnění v praxi, tak i výborný základ pro magisterské studium. Nabídku programů se stručnou charakteristikou a odkazem na podrobnější informace nalezneš níže.

Láká Tě svět mezinárodního byznysu? Potom je pro Tebe program Mezinárodní obchod to pravé. Prostřednictvím předmětů jako Podnikání v globálním prostředíMezinárodní obchodní operace nebo Světová ekonomika se naučíš chápat svět v  souvislostech a nebude pro Tebe problém zorientovat se ve stále se měnícím mezinárodním prostředí.

Jaké bude Tvé uplatnění?

Jako absolvent tohoto programu se o uplatnění nemusíš bát. Práci najdeš zejména v  nadnárodních korporacích, firmách zaměřených na zahraniční trhy nebo v  mezinárodních institucích. Nebo si můžeš založit svůj vlastní byznys. Předpoklady k tomu budeš mít skvělé!

Více o programu

Vidíš se ve světě diplomatických jednání a summitů? Program Diplomacie by pro Tebe měl být jasnou volbou. Předměty jako Mezinárodní vztahy či Politické systémy Ti umožní seznámit se s  děním ve světě a díky specifickému pojetí studia získáš i ekonomický pohled na diplomacii, což pro Tebe znamená zajímavou konkurenční výhodu.

Jaké bude Tvé uplatnění?

S  nabytými znalostmi se rozhodně neztratíš. Pracovat můžeš jak v  politických, tak v ekonomických institucích nebo například v agenturách sítě OSN.

Více o programu

Zažijte budoucnost turismu a hospitality s naším inovativním studijním programem! Připravte se na úspěšnou kariéru v dynamickém světě, kde se potkává ekonomie, podniková ekonomika, statistika, matematika a marketing. Ponořte se do současných výzev a příležitostí v turistickém průmyslu, vždy s ohledem na udržitelný rozvoj a proměny globálního prostředí.

Jaké bude Tvé uplatnění?

Absolventi studijního programu mají vynikající příležitosti nalézt uplatnění napříč rostoucím odvětvím turismu a hospitality. Mohou nalézt uplatnění ve veřejné správě, kde se rozhoduje o strategii rozvoje turismu, a v dalších podobných institucích v Česku nebo v zahraničí. Navíc jsou připraveni na samostatné podnikání jak ve startupech, tak v SMEs podnicích.

Více o programu

In today’s global world, international business is of extremely high importance. The IBB program delivers to students extended theoretical as well as practical knowledge and skill that are essential for understanding and doing business at global scale. Students also have strong language skills.

After successful graduation, you will easily find employment at mid-level management positions in multinational companies, or you will be qualified enough to start your own business.

Více o programu

The program will prepare you for the area of international relations and provide you with theoretical and methodological knowledge, as well as extensive language skills.

The program is designed so that you acquire a comprehensive knowledge of the current international practice. The study of International Relations is connected with extensive education in Economics and complemented by the knowledge of Law, Statistics and Mathematics. The education lays special emphasis on the interconnection of knowledge in political, economic, international law, security, cultural and other areas.

Více o programu

Máte alespoň dva roky praxe a chcete studovat při práci? Právě pro Vás je určen program Manažer obchodu, který formou kombinovaného studia připravuje absolventy na manažerské pozice. Pro co největší usnadnění samostudia je ve velké míře využíváno multimediálních a e-learningových nástrojů.

Jaké bude Vaše uplatnění?

Díky nabytým specializovaným znalostem v oblasti retailingu či řízení obchodní sítě budete připraveni na pozice v managementu hlavně takto zaměřených firem.

Více o programu

Chceš se dozvědět více?

Zajímá Tě, proč studovat právě na FMV? Klikni na odkaz níže!

  • Chceš se dozvědět více?