Alumni mentoring

„Bringing the LEADERS OF TODAY back to the Faculty to help grow the LEADERS OF TOMMOROW

Mentoring je proces předávání zkušeností, znalostí a dovedností založený na profesionálním vztahu dvou osob. Mentor odborně rozvíjí menteeho (mentorovaného) a pomáhá mu poznat svůj potenciál a najít správný směr. Mentee má zájem o aktivní rozvoj a chce zjistit, jak nejlépe uplatnit své schopnosti.

FMV Alumni Mentoring Advisory Board

Monika Kubovcová

Monika Kubovcová

Absolventka & Mentorka

Od roku 2001 do 2018 pracovala pro českou pobočku banky General Electric a zastávala různé manažerské pozice v oblasti retailového bankovnictví, produktového managementu, marketingu a digitálního bankovnictví. Koučování a mentoringu se věnuje již od roku 2008 a od roku 2019 v této oblasti podniká.

David Peška

David Peška

Absolvent & Mentor

V roce 1998 nastoupil do týmu korporátního bankovnictví v Société Générale. Po dvou letech přešel do Komerční banky, kde působil na různých obchodních a manažerských pozicích. V roce 2008 začal pracovat pro Modrou pyramidu, kde měl mimo jiné na starosti její transformaci a následně působil v roli regionálního ředitele. S touto pozicí se rovněž pojí vznik jeho vášně pro koučování a mentoring, kterým se od té doby aktivně věnuje.

FMV Alumni Mentoring

Tip: Jste mladý absolvent FMV do tří let od ukončení studia a chcete se zapojit do programu jako mentee? Více informací a přihlašování pro mentees naleznete zde.

Zapojíte se?

Chcete předávat své zkušenosti dále a pomoci tak s rozvojem ambiciózních a motivovaných studentů? Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme s více informacemi.

  • Zapojíte se?

S tímto projektem nám pomáhá:

Alumni mentoring