Akce a aktivity

 

Podcast FMV odposlech

Podcast FMV odposlech

Odposlechněte, co se na fakultě děje z rozhovorů studentského podcastu! Každé dva týdny vítáme v našem „žižkovském studiu“ nejrůznější hosty od studentů, absolventů, přes fakultní pracovníky až po členy vedení a externisty jinak spojené s Fakultou mezinárodních vztahů. Zjistěte víc o FMV odposlechu na našich stránkách a sledujte nás na Spotify, Apple Podcasts a dalších streamovacích platformách!

Studentský mentoring

Studentský mentoring

Studujete třetí a vyšší ročník a rádi byste pomohli motivovaným prvákům s rozvojem a plněním cílů? Chcete předat mladším své zkušenosti, které jste nasbírali během studia na FMV? Staňte se mentorem!

Nebo jste naopak nastupující prvák, který chce ze studia na FMV vytěžit maximum hned od začátku? Každému menteemu najdeme vhodného staršího kamaráda pro usnadnění vysokoškolských začátků.

Celoroční program začíná se zimním semestrem. Sledujte fakultní Facebook nebo sekci Mentoringu na webu a nezmeškejte přihlášky na další ročník!

Alumni Mentoring

Alumni Mentoring

Starší bratr Studentského mentoringu je určen pro magisterské studenty na FMV, kteří se už jedním okem vidí v absolventské čapce, druhé by ale obavami možná radši zavřeli.

Alumni mentoring spojuje cílevědomé studenty magisterských oborů s jejich staršími kolegy absolventy a poskytuje tak oběma stranám možnost získávání sítě kontaktů a know-how pro praxi. Dočtěte se víc v sekci Studenti – Alumni mentoring.

Semestrální fotosoutěže

Semestrální fotosoutěže

Každý semestr vyhlašuje FMV nové téma instagramové fotosoutěže. Stačí přidat vlastní fotografii a hashtag vyhovující aktuálním pravidlům a můžete soutěžit o hodnotné ceny!

Pro aktuální informace sledujte webové stránky nebo fakultní Instagram.

Běhej s FMV!

Běhej s FMV!

Jít si zaběhat s děkanem? I to je na FMV možné. Pokud se chcete udržet v kondici, ale neradi běháte sami, připojte se k nám. Držte s námi krok ve FB skupině Běhej s FMV/ Run with FIR.