Akce a aktivity

Studenti

Šestý ročník Studentského mentoringu na FMV je tady!
Šestý ročník Studentského mentoringu na FMV je tady!
Prázdninová fotosoutěž: FMV po Česku!
Prázdninová fotosoutěž: FMV po Česku!

 

FMV Kvíz

Zůčastněte se již tradičního FMV Kvízu! Jedná se o neformální setkání studentů a vyučujících, kteří společně ve smíšených týmech soupeří o co nejlepší výsledky ve vědomostním kvízu. Můžete se tak seznámit s ostatními spolužáky napříč ročníky a obory, ale také si neformálně popovídat s vyučujícími. Výherce čekají krásné ceny a všichni se mohou těšit i na raut, u kterého se vám budou navazovat kontakty ještě lépe.

Na další kolo FMV kvízu Vás včas upozorníme tady na webu a na Facebooku.

  • FMV Kvíz

Běhej s FMV

Jít si zaběhat s děkanem? I to je na FMV možné. Pokud se chcete udržet v kondici, ale neradi běháte sami, připojte se k nám. Aktuální informace o termínech naleznete na FB skupině Běhej s FMV/ Run with FIR.

  • Běhej s FMV

Studentský mentoring program

Studujete třetí a vyšší ročník a rádi byste pomohli jednomu z prváků s rozvojem a plněním jeho cílů? Chcete předat mladším své zkušenosti, které jste nasbírali během studia na FMV? Neváhejte se stát mentorem! 

Nebo jste naopak nastupující prvák, který chce do studia FMV co nejrychleji naskočit a vytěžit z něj co nejvíce? Pak se právě vy hodíte na menteeho.

  • Studentský mentoring program

Semestrální fotosoutěže

Již tradičně probíhají na fakultním Instagramu fotosoutěže. Stačí přidat fotku na pod soutěžním hashtagem a můžete soutěžit o zajímavé ceny!

Vždy aktuální informace najdete zde na fakultních stránkách a na fakultním Instagramu.

  • Semestrální fotosoutěže