Alumni mentoring

Mentoring je proces předávání zkušeností, znalostí a dovedností založený na profesionálním vztahu dvou osob. Mentor odborně rozvíjí menteeho (mentorovaného) a pomáhá mu poznat svůj potenciál a najít správný směr. Mentee má zájem o aktivní rozvoj a chce zjistit, jak nejlépe uplatnit své schopnosti.

FMV Alumni Mentoring Advisory Board

Monika Kubovcová

Monika Kubovcová

Absolventka & Mentorka

Od roku 2001 do 2018 pracovala pro českou pobočku banky General Electric a zastávala různé manažerské pozice v oblasti retailového bankovnictví, produktového managementu, marketingu a digitálního bankovnictví. Koučování a mentoringu se věnuje již od roku 2008 a od roku 2019 v této oblasti podniká.

David Peška

David Peška

Absolvent & Mentor

V roce 1998 nastoupil do týmu korporátního bankovnictví v Société Générale. Po dvou letech přešel do Komerční banky, kde působil na různých obchodních a manažerských pozicích. V roce 2008 začal pracovat pro Modrou pyramidu, kde měl mimo jiné na starosti její transformaci a následně působil v roli regionálního ředitele. S touto pozicí se rovněž pojí vznik jeho vášně pro koučování a mentoring, kterým se od té doby aktivně věnuje.

FMV Alumni Mentoring

*mentees se mohou v každém stupni studia a po absolvování účastnit programu pouze jednou, tzn. že každý může být menteem maximálně 3x: v rámci bakalářského studia, magisterského studia a po absolvování studia.

*certifikát získají všichni mentees, kteří se se svým mentorem setkají (osobně nebo online) alespoň 5x.

Zapojíte se?

Chcete se stát menteem a rozvíjet a získávat nové zkušenosti? Chcete navázat vztah s profesionálem a připravit se na přechod do praxe?

Vyplňte přihlášku, motivaci a pošlete nám své CV.

  • Zapojíte se?

 

 

S tímto projektem nám pomáhá:

 

 

Alumni mentoring