FMV Kvíz s děkankou

V rámci pravidelných setkání se studenty a zaměstnanci fakulty si paní děkanka Jiránková, ve spolupráci se Studentským PR týmem, připravila první FMV Kvíz s děkankou.

V úterý 9.4.2024 poměřilo své znalosti ve 4 kolech vědomostních a lifestylových otázek celkem 27 týmů složených ze studentů a akademiků. Od olympijských her a poznávání vlajek jsme se s otázkami přesunuli k cheesecaku či bábě pod kořenem a celý večer ukončili sadou otázek o naší FMV.

Společně s paní děkankou Jiránkovou celým večer provázel Martin Trojan, akademický senátor FMV a člen Studentského PR týmu.

Vítězi celého večera se stal tým Čtyři plus složený z doktorandů KMEV a KMSD. Druhé místo obsadil tým Kachna a na třetím místě se umístili Vyzrálí diplomaté.

Děkujeme všem soutěžícím za příjemně strávený večer a již nyní se těšíme na další ročník!

• Autor: PR FMV
  • Vytvořeno: