FMV hledá nové kolegy

1) Asistent/ka nebo odborný/á asistent/ka na Katedře mezinárodních studií a diplomacie

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení 1 místa odborného asistenta/asistentky s Ph.D. (případně asistenta/asistentky nebo odb. asistenta/asistentky) na Katedře mezinárodních studií a diplomacie se zaměřením na komparativní politiku a diplomacii v plném pracovním úvazku na dobu určitou 3 let s nástupem od 1. února 2022 a možným prodloužením.

Požadavky: Ph.D. nebo končící doktorské studium v oboru mezinárodní  vztahy nebo příbuzném;  publikační činnost v kvalitních recenzovaných časopisech a další významná publikační činnost v dané tematické oblasti; pokročilá znalost anglického jazyka a dalšího světového jazyka, schopnost výuky v těchto jazycích; zkušenost s výzkumnými projekty.

Přihlášky spolu s průvodním dopisem, CV, přehledem publikační a vědecké činnosti, job market paperem a kopií diplomů zasílejte do 30 dnů od zveřejnění tohoto inzerátu na adresu eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz.

(Datum zveřejnění: 9. 11. 2021)

2) Odborný/á asistent/ka s Ph.D. na Katedře mezinárodních studií a diplomacie

Děkan Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení 1 místa odborného asistenta s Ph.D. se zaměřením na dějiny mezinárodních vztahů na Katedře mezinárodních studií a diplomacie v 0,25 úvazku na dobu určitou 3 let s nástupem od 1. února 2022.

Požadavky: Ph.D. se zaměřením na světové dějiny nebo v oboru příbuzném; kvalitní publikační  činnost v dané tematické oblasti; pokročilá znalost anglického jazyka a schopnost výuky v tomto jazyce; zkušenost s výzkumnými projekty.

Přihlášky spolu s průvodním dopisem, CV, přehledem publikační a vědecké činnosti a kopií diplomů zasílejte do 11. 12. 2021 na mailovou adresu eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz.

3) Odborný/á asistent/ka na Katedře anglického jazyka

The Dean of the Faculty of International Relations at the Prague University of Economics and Business is seeking candidates for the post of Assistant Professor at the Department of English Language, starting in February 2022.

We are seeking native speaker with a Master´s degree for 1 year full time position.

To apply for the position, please send a covering letter, CV and a copy of your university diploma by email until December 11, 2021  to eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz

Selected candidates will be invited for interviews.

4) Koordinátor/ka studijního programu International Business

Fakulta mezinárodních vztahů je prestižním pracovištěm v rámci Vysoké školy ekonomické v Praze. Vyznačuje se vysokou mírou internacionalizace na všech úrovních. Pro zavedený bakalářský studijní program International Business hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátora/koordinátorka.

Náplň práce

Očekáváme, že budete:

• Zajišťovat organizačně a administrativně denní chod programu.
  • Řídit agendu studentů programu International Business včetně poradenství pro budoucí studenty (víza, nostrifikace, povolení k pobytu).
  • Komunikovat se studenty na denní bázi (v anglickém jazyce).
  • Připravovat rozvrh studijního programu.
  • Podílet se na propagaci studijního programu (propagační materiály, webové stránky, sociální sítě).
  • Zajišťovat organizačně a administrativně přijímací řízení.
  • Ve spolupráci s vyučujícími zajišťovat organizačně a administrativně výuku v rámci studijního programu.

Znalosti a zkušenosti

Oceníme, pokud budete mít:

• Praktické zkušenosti s řízením studijní agendy či obdobné zkušenosti ze školství (výhodou).
  • Angličtinu na úrovni alespoň B2 (podmínka).
  • Příjemné vystupování a schopnost komunikovat se studenty na denní bázi (osobně, e-mailem, telefonicky).
  • Iniciativu, časovou flexibilitu a schopnost samostatně organizovat práci a dodržovat termíny.

Co nabízíme?

• Zaměstnání na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).
  • Místo výkonu práce v centru Prahy.
  • Možnost podílet se na prestižním vzdělávacím programu.
  • Stabilní prostředí vzdělávací instituce.
  • Motivující finanční ohodnocení včetně pravidelných odměn.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Výhodné volání pro Vás i Vaši rodinu.
  • Možnost parkování v areálu školy.

Možnost nástupu:

Ideálně od 1. prosince 2021, jinak dle dohody.

Kontaktní osoba: