Tým studentů z FMV zvítězil v soutěži „Marketér roku – Junior – Mladý delfín“

Ve čtvrtek dne 16.5.2024 proběhl galavečer v Divadelním sále Klubu Lávka u příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků 19. ročníku soutěže Marketér roku 2023.

Letos byla už podvanácté vyhlášena kategorie pro studenty vysokých škol – studentská cena: „Marketér roku – Mladý delfín“ na téma Jak úspěšně komunikovat regionální produkt (výrobek, službu, turistickou oblast, lokální značku) na tuzemském trhu“.

Celkovým vítězem soutěže se stal dvoučlenný studentský tým z Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze ve složení: Štěpán Kutmon a Jakub Rožboud.  Uvedený tým studentů zpracoval případovou studii v rámci vedlejší specializace Komerční komunikace na téma „Komunikační strategie firmy Džemy Vališ“. Jednalo se o nízkorozpočtovou komunikační kampaň.

Do soutěže se zapojilo celkem 33 studentských týmů z 10ti vysokých škol a univerzit z Česka a Slovenska. Všechny návrhy byly hodnoceny porotou složenou z marketingových odborníků z teorie a praxe.

Za zmínku též stojí, že student Jakub Rožbout je též členem týmu, který postoupil do velkého finále soutěže Brandstorm 2024 společnosti L´Oréal, které se uskuteční 21.6. 2024 v Londýně.

Text zpracoval: Ing. Milan Postler. Ph.D., Katedra mezinárodního podnikání

Tým studentů z FMV zvítězil v soutěži „Marketér roku – Junior – Mladý delfín“