Swipe some knowledge! Propojte se se studenty a předejte jim své zkušenosti!

2022

Akce Swipe some knowledge má za cíl dokázat, že lze vytvořit bezpečné a příjemné prostředí pro studenty, kteří mají hlavu plnou snů, cílů a představ, ať už se jedná o akademické nebo business prostředí. Studenti mají možnost sdílet své dovednosti a zkušenosti a vylepšit či naučit se nové od ostatních. A nepostradatelným prvkem jste právě vy, absolventi fakulty, kteří mohou propojit akademické zkušenosti studentů s těmi z reálného prostředí! Pomůžete nám?

Celá akce bude probíhat od 25. do 29. dubna na spciální platformě Leepa, kde se zaregistrujete jako partneři (ambasadoři), nahrajete své dovednosti a znalosti, o které by se rádi podělili – formou exkurzí, one-on-one meetingů nebo workshopů – a to ať už z dobré vůle, v rámci své hiring kampaně či ze zvědavosti a touhy naučit se nové skills. Každý z Vás nabídne popis a obsah akce a jaké benefity z toho plynou pro zúčastněné. Vše bude zpracováno a průběžně sdíleno jak na FB stránku a stránku události, tak i na instagramový účet v podobě postu ve feedu nebo na stories.

Registrace pro absolventy: https://admin-vse.leepa.cz/partner-registration

Doufáme, že se zúčastníte a ukážete studentům, jak může vypadat třeba jejich vysněná pozice!

Swipe some knowledge! Propojte se se studenty a předejte jim své zkušenosti!