Přijďte se propojit! Alumni Business Speed Networking pro absolventy FMV.

21. září

Akcelerujte svou síť business kontaktů!

FMV Alumni Club Vás zve na svůj třetí Business Speed Networking event, stvořený pro získávání profesionálních kontaktů. Objevte nové příležitosti, vlivné partnery nebo trendy z oboru v rámci komunity absolventů FMV!

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

REGISTRACE

„Spousta účastníků této akce má velice zajímavé pozice a navíc tam všichni přišli s tou správnou motivací – podělit se o své dosavadní pracovní zkušenosti, zjistit jak si vedou ostatní a třeba i jak bychom si navzájem mohli pomoct.“ – Anna, absolventka FMV o minulém ročníku Alumni Business Speed Networkingu.

Průběh akce:

První, formální část večera probíhá ve formě speed networkingu, kdy má každý z hostů čas cca 5 minut pro seznámení se a diskusi s protějším partnerem. Po uplynutí času se přesune k dalšímu stolu a dalšímu absolventovi, s kterým má opět 5 minut čas. Osobně se tedy seznámíte s polovinou hostů. V druhé části nás čeká neformální networking, kde se můžete  seznámit s těmi, které jste při kolečku neměli možnost potkat, nebo prodiskutovat konkrétní příležitosti s těmi, se kterými jste našli společná témata během speed networkingu.

Akce se koná 21. září 2022 od 18:30 na VŠE (nám. W. Churchilla 4, Praha 3) – místnost bude upřesněna po registraci.

Z důvodu omezené kapacity je na akci nutná registrace zde. Z organizačních důvodů je nutné se registrovat do 19. září včetně.

Přijďte se propojit! Alumni Business Speed Networking pro absolventy FMV.