O inovacích v managementu s absolventy FMV

V rámci Inovačního týdne na VŠE uspořádala FMV tradiční Absolventskou středu, která se vzhledem k datu točila kolem inovací. Pozvání přijali tři absolventi FMV:

Petra Kutnarová

spolumajitelka a Chief Administrative Officer v DEK – největší rodinné firmě Česka dle Forbes

Ve skupině DEK působí od jejího vzniku. Jejím hlavním úkolem jsou akvizice, rozvoj prodejní sítě a správní podpora dceřiných firem. Věnuje mnoho pozornosti tomu, aby DEK fungoval štíhle a efektivně.

Michaela Bauer

členka představenstva a Chief Technology, Innovations, Digital, Data and Operations Officer v ČSOB a zároveň i prezidentka Alumni Boardu FMV VŠE

Michaela Bauer je členkou představenstva skupiny ČSOB a do její agendy patří IT, Inovace, Data, Digital, Daily banking a Operations. Michaela je tak zodpovědná za urychlení digitální transformace skupiny v České republice, konkrétně za vývoj a implementaci virtuální asistentky Kate, digitální aplikace, využití dat a implementaci nové strategie.

Petr Šmíd

Country Marketing Manager pro ČR, Slovensko, Maďarsko a Rumunsko v Google

Svou kariéru zahájil v McKinsey & Company. Jako konzultant se 7 let zabýval hlavně marketingem v oblastech bankovnictví a zdravotní péče. Aktivně se věnuje vzdělávání, vede workshopy pro studenty, profesionály, startupy i další podniky. Je členem představenstva neziskové organizace Bátor Tábor.

Absolventská středa se pod názvem „Z VŠE až k inovacím v managementu“ soustředila na propojení tří sektorů, které řečníci zastupovali – bankovnictví a finančnictví, Big Tech a stavebnictví. Právě inovace propojily všechny tři sektory a kromě pohledu do minulosti řečníci nabídli i vhled do budoucího vývoje technologií či managementu.

Tímto by FMV ráda poděkovala Michaele Bauer, Petře Kutnarové a Petru Šmídovi za jejich čas a hodnotnou diskusi právě na téma inovací.