Fakulta mezinárodních vztahů  I  VŠE v Praze  I  Kontakty měníme na vztahy

Mezinárodní zkušenosti jsou nejvíc! Studuj na FMV VŠE v Praze a získej velmi kvalitní a mezinárodně uznatelné vzdělání, kterým nastartuješ svoji kariéru!

  • Stáže v zahraničí
  • Studijní výjezdy
  • Experti z praxe ve výuce
  • Předměty v cizích jazycích
  • Komunita a studentské kluby

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze

Fakulta mezinárodních vztahů patří mezi špičkové vzdělávací instituce v oblasti ekonomie, businessu a ekonomické diplomacie. Více než 82 % absolventů získá svou práci ještě před promocí.

Kvalitní vzdělání

Studiem na FMV získáš velmi kvalitní a mezinárodně uznatelné vzdělání, kterým nastartuješ svoji kariéru ve firmách a institucích nejen v Česku, ale i v zahraničí. Fakulta drží prestižní mezinárodní akreditaci EFMD Accredited.

Mezinárodní prostředí

V čem jsou studenti FMV výjimeční? Je to hlavně internacionalizace. Studium v cizině, stáže po celém světě nebo kurzy zahraničních profesorů, to vše vede k porozumění mezinárodního firemního prostředí, a to hned v několika světových jazycích.

Praxe už při studiu

Praktické zkušenosti studentů považujeme za zásadní součást vzdělání a velkou konkurenční výhodu našich absolventů. Z toho důvodu jsou odborné praxe součástí bakalářských i magisterských studijních programů FMV.

Semestr v zahraničí

FMV klade velký důraz na zahraniční zkušenost svých studentů. Můžeš tak vyjet na zahraniční studijní pobyt do celého světa na bakalářském i magisterském stupni studia.

Součástí komunity

Studentský PR tým, studentské kluby, Mentoring program, běh s děkanem nebo pravidelné semestrální fotosoutěže? FMV je známá svou silnou a propojenou komunitou studentů. U nás se neztratíš, studentský život tě pohltí už od prváku!

Život v Praze

26. nejlepší studentské město světa, česká metropole a místo, které nikdy nespí. Zapoj se do pulzující komunity 130 000 českých a 20 000 zahraničních vysokoškolských studentů. Zažij to na vlastní kůži!

Kariéra jistá

Dva cizí jazyky, mezinárodní prostředí, orientace v businessu. To vše předurčuje absolventy FMV ke skvělému uplatnění a rychle rostoucí kariéře. Top manažeři a ředitelé firem, majitelé podniků nebo velvyslanci? S námi se tvoje ambice nemusí držet při zemi!

Den otevřených dveří FMV VŠE

Zajímáš se o ekonomii? Láká Tě svět businessu? Vidíš se v mezinárodním prostředí? Rád se učíš cizí jazyky? Pusť si záznam Dne otevřených dveří FMV VŠE a zjisti víc!

  • Den otevřených dveří FMV VŠE

Jak to vypadá na FMV – v jedné minutě.

Weby Vysoké školy ekonomické v Praze využívají pro optimalizaci svého obsahu a poskytovaných služeb cookies. Prosíme o udělení souhlasu s jejich uložením.
Zobrazit více informací

Vyberte služby, pro které chcete povolit využívání cookies: