Praha je pro studenty jako stvořená

Praha není jenom hlavním městem České republiky, ale je také hlavním městem studentů! Zapojte se do pulzující komunity 130 000 českých a 20 000 zahraničních vysokoškolských studentů.

Proč je Praha nej?

26. nejlepší studentské město světa

Praha byla v mezinárodním žebříčku QS Best Student Cities 2017 zvolena jako 26. nejlepší studentské město světa a 10. nejlepší v Evropě. A to už něco znamená!

Kdykoliv a kamkoliv

Pražská MHD je vyhlášená. Metrem, tramvají nebo autobusem se dostanete kamkoliv a kdykoliv. Zdrželi jste se ve studijní kavárně do noci? Nevadí. Na koleje na Žižkově vás i po půlnoci pohodlně dostane přímá tramvaj za čtvrť hoďky z centra. Na „jižák“ pak noční autobus. A čtvrtletní kupon? Jen 360 Kč!

Město, které nikdy nespí

V Praze to žije ve dne i v noci. Navštivte jedno z našich 50 divadel, 56 kin, 268 muzeí, 170 galerií, 135 hudebních sálů a 577 klubů a barů. A druhý den si můžete odpočinout třeba v jednom z pražských parků, které zabírají 1/5 rozlohy města!

Skvosty kam se podíváš

Pražský hrad, Karlův most, Staroměstská radnice, Národní muzem, Kampa, Malá Strana, náměstí Staromák a Václavák. Město 100 věží láká obrovským množstvím renesančních, gotických i barokních památek. Žijte v metropoli, kterou jezdí jiní obdivovat!

Praha, město věží

Pulzující metropole, křižovatka kultur, památky v seznamu UNESCO, to vše je Praha. Zažijte to na vlasní kůži.