Turismus a hospitality management

Chcete dosáhnout vrcholných pozic v oblasti turismu a hospitality na světové úrovni? Náš navazující magisterský program vás vybaví vším potřebným! Ponořte se do hlubokých znalostí mezinárodní ekonomie, zdokonalte své strategické a koncepční myšlení a naučte se aplikaci moderních analytických metod. Naučíme vás nejen řídit inovace, ale také klást důraz na udržitelný rozvoj a etiku v oboru. A co víc? Program vám poskytne digitální dovednosti a naučí vás, jak přinášet inovace do světa turismu a hospitality.

Absolventi našeho programu jsou profesionálové připraveni řídit komplexní projekty na národní i mezinárodní úrovni. Jejich dovednosti v oblasti mezinárodní ekonomie a strategického řízení jim otevírají dveře do vyššího managementu světových společností. Nejenže vynikají ve strategickém řízení a inovacích, ale také se uplatní v marketingu, prodeji, finančním řízení a HR. Naši absolventi tvoří budoucnost turismu ve vládních i nevládních organizacích. Přidejte se k nim!

Quick facts

 

Hlavní kurzy, které budeš studovat

 

Jaký budu mít rozvrh?

Zajímá Tě, jaký budeš mít rozvrh? Na vzorový rozvrh se můžeš podívat tady. Velkou výhodou studia na FMV ale je, že si od dalších semestrů tvoříš rozvrh sám! Můžeš tedy mít výuku celý týden, ale třeba taky jenom tři dny. Nebo pouze odpoledne. V tomto nabízíme studentům velkou míru flexibility a odpovědnosti.

Studijní plán pro celé magisterské studium si můžeš prohlédnout zde. Zjistíš tak, jaké kurzy budeš studovat během následujících dvou let.

 

Co všechno Ti nabízíme?

Studium v zahraničí

Jelikož jsme Fakulta mezinárodních vztahů, chceme, abys získal autentickou mezinárodní zkušenost. Jedná se o nenahraditelnou zkušenost, která Tě obohatí na celý život a získáš významnou konkurenční výhodu na pracovním trhu.

Praxe a stáže

Kromě studia v zahraničí je pro nás podstatná i zkušenost z reálného světa. Proto nabízíme systém stáží, který je plně integrovaný do studia. Po několik týdnů či celý semestr nechodíš na přednášky, ale místo toho získáváš znalosti a dovednosti ve firmě či instituci. Jedná se o nenahraditelnou zkušenost, která Tě obohatí na celý život a získáš významnou konkurenční výhodu na pracovním trhu.

Vedlejší specializace

Smyslem vedlejší specializace je rozšíření kvalifikace podle vlastní volby, a to díky bloku vysoce specializovaných předmětů.

 

Jak vypadá přijímací zkouška?

V rámci přijímacího řízení na Fakultu mezinárodních vztahů absolvuješ test z ekonomie, odborného předmětu a jednoho cizího jazyka. Z každého z nich můžeš dosáhnout maximálně 1000 bodů. Další podrobnosti nalezneš na tomto odkazu.

 

Kde se můžu dozvědět více?

Zaujal Tě náš program?

Stačí jen kliknout níže a podat si přihlášku!

  • Zaujal Tě náš program?