Mezinárodní studia a diplomacie – bakalářské studium

Vidíš se ve světě diplomatických jednání a summitů? Program Mezinárodní studia a diplomacie by pro Tebe měl být jasnou volbou. Předměty jako Mezinárodní vztahy či Diplomacie a diplomatický protokol Ti umožní seznámit se s  děním ve světě a díky specifickému pojetí studia získáš i ekonomický pohled na diplomacii, což pro Tebe znamená zajímavou konkurenční výhodu.

Pro přijímací řízení na rok 2019/2020 je v nabídce jako obor Mezinárodní studia – diplomacie v programu Mezinárodní ekonomické vztahy (B-ME-MS).

Quick facts

 

Hlavní specializované kurzy, které budeš studovat

Důležité kurzy celoškolského základu

 

Vzorový rozvrh

Zajímá Tě, jaký budeš mít rozvrh? Na vzorový rozvrh pro 1. semestr se můžeš podívat tady. Velkou výhodou studia na FMV ale je, že si od dalších semestrů tvoříš rozvrh sám! Můžeš tedy mít výuku celý týden, ale třeba taky jenom tři dny. Nebo pouze odpoledne. V tomto nabízíme studentům velkou míru flexibility a odpovědnosti.

 

Studium v zahraničí

Jelikož jsme Fakulta mezinárodních vztahů, chceme, abys získal autentickou mezinárodní zkušenost. Jedná se o nenahraditelnou zkušenost, která Tě obohatí na celý život a získáš významnou konkurenční výhodu na pracovním trhu.

Zajímá Tě více? Klikni na odkaz níže.

  • Studium v zahraničí

 

Jak vypadá přijímací zkouška?

V rámci přijímacího řízení na Fakultu mezinárodních vztahů absolvuješ dva testy z cizích jazyků na úrovni B1/B2 a test z matematiky. Další podrobnosti nalezneš na tomto odkazu.

 

Kde se můžu dozvědět více?

Zaujal Tě náš program?

Stačí jen kliknout níže a podat si přihlášku!

  • Zaujal Tě náš program?