Chceš mít mentora z řad zkušených absolventů? Zapoj se jako mentee do FMV Alumni mentoringu! /do 30.9./

Přihlašování do 4. ročníku Alumni mentoring programu je spuštěno právě teď! Jsi student 3. ročníku bakaláře, magistra nebo mladý absolvent, který promoval před méně než třemi lety? Přihlas se a získej na rok zkušeného mentora z řad našich absolventů!

Mentees se svými mentory diskutují třeba svou budoucí kariéru, přechod ze studentského do pracovního života, začátek a rozvoj kariéry včetně CV a pohovorů, jaké to je v práci obecně – třeba různé pracovní pozice, firemní kulturu v korporacích, agenturách nebo menších a středních firmách. Věnují se osobnímu rozvoji od work-life balance přes motivaci, sebejistotu a seberozvoj až po konkrétní silné a slabé stránky, zabrousí ale i do studijního života a sdílí, jak to všechno kombinují se životem osobním.

„S mým mentorem si velmi rozumíme už od prvního setkání. Opravdu si vážím toho, že se můžu Martina na cokoliv zeptat a dostanu vždy upřímnou a obohacující odpověď. Martinovy zkušenosti jsou pro mě nesmírně cenné a obdivuji jeho pestrou profesní kariéru. Alumni mentoring je skvělý program, určitě bych ho doporučil všem,“ říká Jindřich, mentee a student Mezinárodního obchodu.

FMV Alumni Mentoring

Mentoring je proces předávání zkušeností, znalostí a dovedností založený na profesionálním vztahu dvou osob. Mentor odborně rozvíjí menteeho (mentorovaného) a pomáhá mu poznat svůj potenciál a najít správný směr. Mentee má zájem o aktivní rozvoj a chce zjistit, jak nejlépe uplatnit své schopnosti.

Více informací o programu najdete zde.

Přečtěte si také ohlasy z předchozích ročníků!

Přihlašování do Alumni mentoringu pro akademický rok 2022/2023 je otevřeno do 30. 9. 2022:

Zapojíte se?

Chcete se stát menteem a rozvíjet a získávat nové zkušenosti? Chcete navázat vztah s profesionálem a připravit se na přechod do praxe?

Vyplňte přihlášku, motivaci a pošlete nám své CV.

• Zapojíte se?