Zapojte se do Studentského mentoringu!

Podávání přihlášek prodlouženo do středy 28. 9. 2022!

Přihlaste se do devátého ročníku Studentského mentoringu!

Začátek nového akademického roku se pomalu blíží a s ním již tradičně další ročník Studentského mentoringu.
Nastupuješ do prvního ročníku bakalářského studia a chceš správně nastartovat svůj vysokoškolský život? Nebo jsi studentem třetího ročníku bakalářského či navazujícího magisterského programu a chceš předat své zkušenosti mladším studentům?

Pak hledáme právě Tebe!

Jak Studentský mentoring probíhá? Projekt začíná v zimním semestru a končí semestrem letním, proto je určen pouze studentům, kteří tráví oba semestry prezenčně v kampusu. Během celého akademického roku Tě čekají individuální setkání mentorských dvojic, ale také společná setkání všech zapojených studentů.

Kromě oficiálního zahájení se můžeš těšit na zajímavé networkingové či vzdělávací akce.

Průběh výběrového řízení

Výběrové řízení do Studentského mentoringu na FMV probíhá vždy jednou ročně, a to na začátku zimního semestru.
Pro registraci stačí, když mentoři a mentees vyplní tuto přihlášku a společně se svým životopisem ji zašlou ve formátu PDF na email studentiFMV@vse.cz.

Přihláška má mimo jiné funkci tzv. párovacího dotazníku – je koncipována tak, aby nejlépe odhalila cíle a osobnosti uchazečů.  Tyto podklady jsou klíčové pro správné rozdělení dvojic a zajištění efektivní spolupráce po dobu trvání celého mentoringu.

Přihlašování do Studentského mentoringu končí ve středu 28.9.2022 ve 23:59!

Chceš se dozvědět více o Studentském mentoringu?

Na této stránce nalezneš informace nejen ohledně průběhu Studentského mentoringu, ale také rozhovor s jeho zakladatelkami!

Zapojte se do Studentského mentoringu!