Rady a tipy pro online studium: Studying Online eBook od Skills for Study Campus

Společně se Skills for Study Campus pomáháme studentům čelit novým výzvám, které tento rok přinesl. Proto nyní ve svém účtu Skills for Study najdete nový eBook Studying Online. Bezplatná elektronická kniha od Stelly Cottrell vám pomůže zvládnout:

• Výhody a výzvy online učení
  • Netiketu a online komunikaci
  • Jak využít online učení na maximum
  • Jak studovat společně online
  • Pohodu při online studiu

Pokud již používáte platformu Skills for Study Campus, k e-knihám máte přístup přímo z domovské stránky Skills for Study kliknutím na odkaz „Studying online eBook“.

Pokud ještě Skills for Study nepoužíváte, registrujte se zde. Přístup mají všichni studenti FMV.

Skills4study campus je plně interaktivní e-learningový zdroj, který pomáhá studentům rozvíjet studijní dovednosti a kompetence, které potřebují k úspěchu nejen ve svých kurzech, ale i v praxi.