Nabídka stipendia ke studiu na Josai University (Japonsko)

Josai University Educational Corporation nabízí studentům českých vysokých škol jedinečnou příležitost strávit jeden akademický rok v Japonsku v rámci stipendijního programu 2022 Josai Central European Scholarship Program.

Většina nákladů spojených s cestou, pobytem i studiem je tedy v tomto případě hrazena ze stipendia poskytnutého japonskou stranou. Podmínkou je alespoň znalost japonštiny na úrovni N1 nebo N2.

Zájemci o stipendium a studium nechť zašlou e-mail se stručnou motivací proděkanovi FMV pro zahraniční vztahy a PR, panu Ing. Radku Čajkovi, Ph.D. (radek.cajka@vse.cz), do 21. 3. 2022. Studenty vybírá a nominuje VŠE. Vybraní studenti poté obdrží přihlášku a další instrukce, jak postupovat (není tedy možné se hlásit na individuální bázi).

Podmínky získání stipendia jsou ke stažení níže.