Nabídka stipendia ke studiu na Josai University (Japonsko)

Josai University Educational Corporation nabízí studentům českých vysokých škol jedinečnou příležitost strávit jeden akademický rok v Japonsku v rámci stipendijního programu The Mizuta Scholarship. Většina nákladů spojených s cestou, pobytem i studiem je tedy v tomto případě hrazena ze stipendia poskytnutého japonskou stranou. Podmínkou je alespoň minimální znalost japonštiny.

Zájemci o stipendium a studium nechť zašlou e-mail se stručnou motivací proděkanovi FMV pro zahraniční vztahy a PR, panu Ing. Radku Čajkovi, Ph.D. (radek.cajka@vse.cz), do 1. 4. 2019. Studenty vybírá a nominuje VŠE. Vybraní studenti poté obdrží přihlášku a další instrukce, jak postupovat (není tedy možné se hlásit na individuální bázi).

Podmínky získání stipendia jsou ke stažení níže.