Nabídka mezinárodní zkušenosti – Byznys projekt s univerzitou Fontys

Fakulta mezinárodních vztahů opětovně připravila pro svoje studenty ve spolupráci s partnerskou školou z Nizozemí (Fontys University of Applied Sciences) kurz, jenž spočívá ve zpracování business projektu v rámci mezinárodního týmu. Zájemci o jedinečnou zkušenost a získání 6 ECTS do „mobility window“ se již mohou přihlásit.

Projekt je založen na vytvoření studentských týmů, jež budou složeny ze studentů FMV, Fontys a dalších univerzit, například z Belgie, Dánska, Itálie a Portugalska.

Ty pod vedením mentora zpracují business projekt. Projekt (předběžné téma projektu je “Transformation from linear to circular economy“) proběhne v období 13. 3. – 17. 3. 2023 v Eindhovenu a závěrečná prezentace s vyhodnocením se uskuteční během posledního dne na místě. Součástí projektu bude i business simulace, které se jednotliví studenti zúčastní.

Náklady na cestu a ubytování budou studentům uhrazeny z programu Erasmus+.

Kurz je zařazen do skupiny předmětů hV pro navazující magisterské obory Mezinárodní obchod, Evropská integrace, Cestovní ruch a Podnikání a právo.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte, prosím, Přemysla Průšu přes email: prusa@vse.cz.

Zápis bude proveden na začátku letního semestru ručně (není tedy třeba registrace).

Nabídka mezinárodní zkušenosti – Byznys projekt s univerzitou Fontys