Nabídka mezinárodní zkušenosti – Byznys projekt s univerzitou Fontys

🌐 Fakulta mezinárodních vztahů opětovně připravila pro svoje studenty ve spolupráci s partnerskou školou z Nizozemí 🇳🇱 (Fontys University of Applied Sciences) kurz, jenž spočívá ve zpracování business projektu v rámci mezinárodního týmu. Zájemci o jedinečnou zkušenost a získání 6 ECTS do „mobility window“ se již mohou přihlásit.

🤝 Projekt je založen na vytvoření studentských týmů, jež budou složeny ze studentů FMV, Fontys a dalších univerzit, například z Belgie 🇧🇪, Dánska 🇩🇰, Itálie 🇮🇹 a Portugalska 🇵🇹.

🧑‍🏫 Ty pod vedením mentora zpracují business projekt. Projekt (předběžné téma projektu je “Transformation from linear to circular economy”) proběhne v období 8. 4. – 12. 4. 2024 v Eindhovenu a závěrečná prezentace s vyhodnocením se uskuteční během posledního dne na místě. Součástí projektu bude i business simulace, které se jednotliví studenti zúčastní.

💡 Možnost získat podporu z programu Erasmus+ (Blended Intensive Program).

📚 Kurz je zařazen do skupiny předmětů hV pro navazující magisterské programy Mezinárodní obchod, Evropská integrace, Turismus a hospitality management a Podnikání a právo.

📩 Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte, prosím, docenta Přemysla Průšu přes email: prusa@vse.cz.

🖋️ Zápis bude proveden na začátku letního semestru ručně (není tedy třeba registrace).

Nabídka mezinárodní zkušenosti – Byznys projekt s univerzitou Fontys