V 6. sérii podcastu FMV odposlech vystoupil děkan fakulty. Co se na FMV chystá?

Odstartovala 6. sezóna podcastu FMV odposlech!

Jsme vysokoškolský podcast, proto každý další dokončený semestr je pro nás taková malá výhra. Letos v září ale pomyslně nastupujeme do semestru šestého. A vy, kteří jste si jím už prošli, moc dobře víte, co to znamená…

Když zůstaneme u studentských metafor, čekají nás těžké měsíce, během kterých se budeme snažit před vámi, našimi posluchači, obhájit naši práci. Když nás ale i letos necháte projít, slibujeme, že nebude závěrečná. Jsme přeci jen podcast akademicky založený a šestým „bakalářským“ semestrem své snahy končit nechceme.

Ale to bychom moc předbíhali. I letos nás čeká minimálně 7 pomyslných zkoušek (Na první pokus!) nejen s těmi, kteří je pro studenty chystají doopravdy. Tentokrát jsme si ale vyměnili role: Na otázky jsme se ptali my!

A koho? Zatím prvních 3 vzácných hostů, mezi kterými byl i pan děkan Fakulty mezinárodních vztahů, doc. Ing. Josef Taušer. Ph.D. S ním jsme si nejprve pomalu prošli témata internacionalizace fakulty, děkanského mandátu nebo jeho oblíbené Vídně, nakonec jsme ale stejně skončili u běhu.

Dva týdny na to jsme úspěšně složili zkoušku i z mezinárodních vztahů s panem doktorem Jakubem Eberlem. Dbáme ale na svůj všeobecný přehled, proto se v průběhu semestru zaměříme i na nějaký ten jazyk a sport. Jako vždy, se špičkami v oboru.

Vyzkoušíte nás, prosím? Jsme připraveni každé druhé úterý na potítku, Spotify, Anchoru, Google a Apple podcastech.

Jsme podcastový tým FMV odposlechu, pro tento semestr ve složení: Adam, Adél, Eliška a Terka. A těšíme se na slyšenou!

V 6. sérii podcastu FMV odposlech vystoupil děkan fakulty. Co se na FMV chystá?