První podcast zimního semestru je tady! Nalaďte si FMV odposlech s absolventem Davidem Peškou.

Začátek zimního semestru 2021/2022 je tady! Díky čtvrté sezoně fakultního podcastu FMV odposlech budete mít možnost i nadále zjistit spoustu zajímavých informací ze života na fakultě. Těšit se můžete na rozhovory s aktuálními studenty, pedagogy, absolventy či zástupci studentských spolků.

Nalaďte si nás každé liché úterý na vašich oblíbených platformách! Nová sezona s sebou přinese i novou speciální sérii podcastů Vypni s FMV, kde se společně s odborníky zaměříme na témata spojená s wellbeingem a duševním zdravím. Více informací brzy!

Absolvent FMV David Peška se v prvním díle podcastu zimního semestru rozpovídal o začátcích úspěšné kariéry v bankovnictví, o tom, jaké je být certifikovaným koučem, nebo jak minulý semestr pomohl studentům přečkat pandemii v dobrém psychickém zdraví.

Poslouchejte nás na těchto platformách:

Apple Podcasts: bit.ly/FMV_odposlech_Apple
Spotify: bit.ly/FMV_odposlech_Spotify