Získejte k titulu magisterskému i titul MBA_MAE /31.5./

Nabídka francouzsko-českého programu MBA_MAE pro studenty posledních ročníků magisterského studia

Francouzsko-český institut řízení (IFTG) působí při VŠE již od roku 1990. Jeho hlavním cílem je podpora francouzsko-české spolupráce v řadě oblastí. Hlavním projektem je program MBA_Master Management et Administration des Entreprises, který VŠE realizuje ve spolupráci s iaelyon, School of Management. Podle francouzské legislativy mohou být do tohoto programu přijati i studenti, kteří před zahájením výuky v září 2022 dokončí úspěšně 1. ročník navazujícího magisterského studia (úroveň bac + 4 ans). Studijní program Master 2 je akreditován francouzským Ministerstvem školství. Zahrnuje výuku managementu formou 10týdenních modulů a 3 měsíční stáž, která může být realizována v ČR, ve Francii i jinde v zahraničí, jejímž výstupem je závěrečná práce (mémoire) ve francouzštině. Vzhledem k tomu, že FMV podporuje praktické stáže, může být studentům programu MBA_MAE tato stáž uznána jako součást studijních povinností ve studijním programu FMV v rozsahu 21 ECTS.

V rámci partnerství podporují aktivity Francouzsko-českého institutu řízení i významné francouzské společnosti, které v programu také přednáší (např. BEL, L´Oréal, Mazars). Pro akademický rok 2022/2023 budou formou stipendia podpořeni tři studenti třetího a vyšších semestrů navazujícího magisterského studia, kteří se rozhodnou pro paralelní studium programu MBA_MAE. Cena programu je 65 000 Kč, stipendium bude uděleno ve výši 20 000 Kč/student. Kritériem pro získání stipendia jsou studijní výsledky za celé vysokoškolské studium a výborná znalost francouzského jazyka, jež bude prověřena u motivačního pohovoru, který se bude konat 9. června 2022.

Uzávěrka přihlášek do programu MBA_Master Management et Administration des Entreprises je 31. května 2022. Přijímací řízení probíhá ve francouzštině formou motivačního pohovoru. Přihlášky se podávají elektronicky, k vyplněným údajům je třeba přiložit C.V. ve francouzštině.

Den otevřených dveří den se koná synchronní formou (prezenčně i online přes platformu ZOOM) v úterý 17. května 2022 od 17,00. Prezentace proběhne v Rajské budově VŠE, 5. patro, učebna RB 546. Online: https://us02web.zoom.us/j/84213448708?pwd=TFZsRjB6V3p5d0p1T2h6eHA1ci9VZz09

Získejte k titulu magisterskému i titul MBA_MAE /31.5./