Výsledky doplňovacích voleb do Akademického senátu FMV VŠE

Volební komise ve složení Tomáš Moravec, Alena Češková, Halka Čapková, Pavla Nováková sečetla, v souladu s Volebním řádem Akademického senátu Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, všechny hlasy. Zvoleným senátorem pro období 01/07/2020 – 23/09/2023 je Eduard Jirásko.

Kurie studentů – zvolený senátor:

Eduard Jirásko

Mezinárodní obchod, bakalářské studium, 4. semestr

Z pozice senátora mám záměr zapojit praktické části do převážně akademické výuky na FMV. Rozšířit povědomí o možnostech a mezích akademického senátu. Budu váš zástupce – zástupce studentů: chci zapojit do chodu fakulty zatím nezapojené studenty, chci s nimi sdílet informace o fakultě a VŠE. Sám mám zkušenosti z Klubu mladých manažerů (jako aktivní člen), z vedoucích pozic v několika organizacích spolcích. Chci uplatnit své dosavadní zkušenosti, chci zpříjemnit studium všem kolegyním a kolegům FMV.

Protokol o výsledcích voleb: