Tým studentů z VŠE se probojoval do světového finále soutěže Brandstorm 2024

Studentský tým s názvem K-Smart Brush z vedlejší specializace Komerční komunikace ve složení Eva Miškovičová, Jakub Rožboud a Ewa Wierzgońová zvítězil v lokálním finále soutěže Brandstorm 2024, které se uskutečnilo v úterý dne 7.5. ve společnosti L´Oréal, která je organizátorem soutěže.

Do lokálního finále soutěže se probojovalo celkem 10 studentských týmů z vysokých škol a univerzit z Česka, Slovenska a Maďarska, včetně dvou týmů z Fakulty mezinárodních vztahů. Soutěž Brandstorm je určena studentům vysokých škol, kteří v tříčlenných týmech vypracují projekt. Letošní ročník soutěže je zaměřen na divizi profesionálních výrobků a soutěžící měli k dispozici 3 okruhy témat:

1. Nový bod zkušeností – komunita uživatelů výrobků, větší zapojení spotřebitele do procesu, emoce.
  2. Rozšíření kosmetické služby – co bychom mohli ještě přidat, abychom spotřebiteli poskytli ještě lepší zážitek z nákupu.
  3. E-Commerce budoucnosti – jak ještě lépe propojit salony a produkty, jak zjednodušit nákupy.

Vítězný tým zpracoval projekt, který zahrnuje všechny tři okruhy témat, který bude prezentovat na velkém finále soutěže Brandstorm 2024, které se uskuteční 21.6. 2024 v Londýně.

Zpracoval: Ing. Milan Postler. Ph.D., Katedra mezinárodního podnikání

Tým studentů z VŠE se probojoval do světového finále soutěže Brandstorm 2024