Swipe some knowledge! Swap znalostí a dovedností exkluzivně pro studenty FMV /25.-29.4./

Start-up Leepa, jenž byl založen našimi absolventy, si pro Vás připravil digitální swap dovednostíSwipe some knowledge, který poběží na speciální platformě přímo pro studenty FMV. Baví Vás nějaký předmět a vynikáte v něm? Ovládáte cizí jazyk a chtěli byste obohatit o jeho znalost ostatní? Chcete zajít do firmy za zajímavým absolventem? Nebo se potkat s někým, kdo dělá na Vaší vysněné pozici? A popovídat si se zajímavými ambasadory businessu? V tom případě si nezapomeňte zaznamenat do kalendáře týden 25.4. – 29.4.2022!

Cílem akce je vytvořit bezpečné prostředí pro studenty, poskytnout jim příležitost poznat nové spolužáky a dohnat tak ztracené covidové roky. V první řadě však jde o vyměňování dovedností a znalostí, s čímž je úzce propojena také digitální hygiena – vyměnit sociální sítě za doučování, kurzy jazyka, programování nebo hru na hudebním nástroji.

Čekají na Vás také zajímavé highlights a specials od ambasadorů eventu z business prostředí a profesionálů v oboru. Nenechte si uniknout například exkurzi do inspirativního start-upu či úspěšného korporátu, one-on-one setkání se CEO či jinou osobností z businessu, která Vám nabídne cenné rady i mentoring. Jeden swap=jedna zkušenost, která vydá za tisíc napsaných slov. Je to více než jen učebnice. Pojďte se společně něco doopravdy naučit.

Akce bude probíhat na speciální platformě pro studenty FMV, kde se jednoduše stačí zaregistrovat, nahrát popis a fotografii (nejvhodněji vyjadřující nabízenou službu) znalostí a služeb, které chcete předat dál. Poté už  jen stačí začít swipovat a dívat se po tom, co nabízejí ostatní.

Jakmile se dvěma lidem zalíbí jejich znalosti a služby navzájem, Leepa je propojí a oni se v chatu domluví, jak a kdy proběhne výměna. Pokud narazíte na ambasadora s lukrativní nabídkou z business prostředí, o kterou budete mít opravdu velký zájem, můžete mu/jí dát vědět do soukromých zpráv.

V tom všem spočívá hlavní poslání Leepy – nacházet spojení mezi lidmi a umožnit jim se obohatit a rozvíjet.

Tak už nečekej a registruj se na https://fmv.leepa.cz/!

Pro více informací sledujte událost na Facebooku.