Studentský klub Junior Diplomat Initiative oslavil 10. výročí založení

28. říjen 2021 je pro studentskou organizaci Junior Diplomat Initiative důležitým milníkem. JDI totiž slaví 10. výročí od svého vzniku a vstupuje tak do druhé dekády fungování. Tým JDI v tento narozeninový den děkuje především svým podporovatelům a partnerům, neboť právě jejich zájem a podpora dává aktivitám spolku smysl. JDI dále děkuje za spolupráci Fakultě mezinárodních vztahů VŠE, Katedře mezinárodních studií a diplomacie, Ministerstvu zahraničních věcí ČR a České spořitelně. Velký dík patří zakladatelům a všem bývalým členům JDI a také patronce spolku Věře Jeřábkové, ředitelce Diplomatické akademie MZV ČR.

FMV zase děkuje JDI za obrovský přínos fakultě, univerzitě a jejím studentům a přeje vše nejlepší k 10. narozeninám!

Studentský klub Junior Diplomat Initiative oslavil 10. výročí založení