Studenti FMV jsou třetí v mezinárodní soutěži zaměřené na cestovní ruch

V listopadu proběhla mezinárodní studentská soutěž Student Market Study Competition, zaměřená na cestovní ruch a hotelový management. FMV reprezentovali studenti předmětu 2CR402 Hotelový management: Jan Rutrle, Veronika Tichá, Uliana Bazalytska, Tereza Buzková a Alina Koliuka. Soutěže se studenti fakulty účastnili poprvé a v mezinárodní konkurenci obsadili krásné 3. místo!

„Na základě obdržených podkladů jsme provedli statistickou analýzu hotelového průmyslu v přiděleném městě. Našemu týmu byla přiřazena studie Římského trhu. Konkurencí byly týmy z Maďarska, Slovinska, Chorvatska a Litvy,“ uvádí k soutěži student Cestovního ruchu Jan Rutrle, člen oceněného týmu.

Organizátorem soutěže bylo „SHARE Center“ společnosti STR, která poskytuje tržní data o hotelovém průmyslu po celém světě. Soutěž probíhala online přes platformu Zoom.

A jaké role v týmu studenti zastávali?

• Introduction + General makeup of the market: Veronika Tichá
  • Current Statistics and Trended data + Conclusion and summary: Jan Rutrle