Seznamovací kurzy pro studenty 1. ročníku /4.-6.9./

4. září
6. září
2022

Novým studentům prezenční formy bakalářského i magisterského studia, kteří na VŠE dosud nestudovali, doporučujeme zúčastnit se seznamovacího kurzu, který pro vás v září připravujeme.

Noví spolužáci, neznámé prostředí, velká očekávání… Začátky jsou vždycky těžké. Díky seznamováku ale poznáte, že v tom nejste sami. Z nových spolužáků se v rekordním čase stanou dobří kamarádi a studijní spojenci. Obavy z neznámého se rozplynou pod tunou praktických rad, jak dobře vkročit do života vysokoškoláka. Zažijete nabitý program plný teambuildingových aktivit a nočních párty a je jen na vás, do kterých her se zapojíte. Seznamováky jsou organizovány po studijních programech, setkáte se tak s těmi nejbližšími spolužáky.

Poznáte vedení fakulty, studentský PR tým a studentské spolky a dozvíte se veškeré informace o programech, na které jste byli přijati. Starší spolužáci vám budou po celou dobu rádi zodpovídat jakékoliv dotazy a povypráví vám o svých studijních začátcích. Neváhejte proto s přihláškou! Těšíme se na vás už brzy na Seznamováku FMV!

Termín: 4. 9. – 6. 9. 2022
Místo: Areál Tesla – Seč
Sraz bus: 10:30 před VŠE na Žižkově
Sraz místo: 13:00 přímo v areálu