Seznamovací kurz pro studenty 1. ročníku /8.-10.9./

8. září
10. září
2021

Novým studentům prezenční formy bakalářského i magisterského studia, kteří na VŠE dosud nestudovali, doporučujeme zúčastnit se seznamovacího kurzu, který pro vás naše fakulta (starší studenti) v září připravuje.

Čekají vás 3 dny nabité zábavným programem, seznámení se studenty stejného studijního programu, důležité informace o škole, týmové soutěže a další aktivity přes den i večer. Vzhledem k aktuálně medializovanému tématu různých vysokoškolských seznamováků bychom Vás rádi informovali, že tento seznamovací kurz garantuje fakulta. Program je kvalitní a účastníci nejsou vystavováni nepříjemným situacím.

Kromě informací, zábavy a seznámení se spolužáky dostanete i rady a tipy od starších studentů ohledně kolejí, výjezdů do zahraničí, mimoškolních aktivit apod. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme se přihlásit již nyní.

Podrobnosti a přihlášku naleznete zde: https://seznamovacikurzy.vse.cz/#fmv

Seznamovací kurz pro studenty 1. ročníku /8.-10.9./