Setkání studentů programu Mezinárodní obchod s garantem doc. Josefem Taušerem

Dne 12. 10. 2020 se formou živé události v MS Teams uskuteční setkání studentů programu Mezinárodní obchodgarantem doc. Ing. Josefem Taušerem, Ph.D. Od 17. hod. bude probíhat schůzka se studenty bakalářského programu, od 18. hod. pak se studenty programu magisterského. Detaily připojení budou komunikovány před samotným setkáním.

Na obou setkáních bude diskutován „cílový“ profil absolventa programu s ohledem na jeho uplatnění v dalším studiu či na trhu práce. Smyslem setkání je získat zpětnou vazbu od studentů ohledně jejich očekávání a názorů na strukturu předmětů, studijních nároků, používaných metod výuky atp. Všechny náměty a názory jsou vítány a budou využity v rozhodování o dalším směrování studijních programů Mezinárodní obchod.