První a druhé místo v soutěži POPAI STUDENT AWARD 2021 míří na FMV

Studenti FMV vyhráli v soutěži POPAI STUDENT AWARD 2021!

V rámci programu mezinárodní akce POPAI DAY 2021 byly vyhlášeny výsledky třináctého ročníku prestižní soutěže POPAI AWARDS o nejlepší realizace na retailovém trhu v rámci In-store marketingu. Soutěžní expozice i předání cen vítězům proběhly 25. listopadu 2021 v prostorách kongresového centra O2 universum v Praze.

V kategorii Návrh In-store komunikační kampaně dle briefu společnosti ORKLA FOODS ČESKO A SLOVENSKO A.S. v konkurenci 16 týmů ze tří škol zvítězil tým z FMV VŠE ve složení: Tamara Baculíková, Alexandra Čupáková, Dominika Kalmárová, Nicol Laurinová, Ema Mária Palenčárová s projektem na téma Návrh marketingové kampaně pro značku Simply Fresh se zaměřením na in-store komunikaci.

„Cílem našeho projektu bylo navrhnout Marketingovou strategii pro bagety značky Simply Fresh na čerpacích stanicích Benzina pro následující kalendářní rok,“ uvádí studentka Mezinárodního obchodu Tamara Baculíková.

„V našom projekte sme sa snažili zlepšiť  komunikačnú  stratégiu značky Simply Fresh. Či už návrhmi príspevkov na sociálne siete alebo rôznymi súťažami. Súčasťou našej kampane boli aj vlastne navrhnuté vizuály propagačných materiálov či webovej stránky,“ doplňuje Ema Mária Palenčárová, rovněž z programu Mezinárodní obchod.

Porotu návrh studentek nejvíce zaujal strategií a návazností na komunikaci značky, kreativitou a inovativností řešení, rozpracováním do jiných media typů a atraktivností pro cílovou skupinu.

Na druhém místě se umístil také tým z FMV VŠE, a to ve složení: Tomáš Kříž a Adam Škarda.

Studenti zpracovali v týmech případovou studii na výše uvedené zadání v rámci předmětu Retail Business, který se vyučuje v rámci povinných předmětů v programu Mezinárodní obchod na Katedře mezinárodního podnikání.

Soutěž POPAI STUDENT AWARD je součástí dlouhodobě úspěšného projektu spolupráce asociace POPAI CE se zástupci a studenty vysokých a středních škol.  Letos proběhl již patnáctý ročník POPAI STUDENT AWARD o nejlepší návrhy projektů in-store komunikace.

První a druhé místo v soutěži POPAI STUDENT AWARD 2021 míří na FMV