Promoce absolventů magisterského studia

19. října
2018

V pátek 19. října 2018 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů magisterského studia.
Promovaní absolventi se dostaví hodinu před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

 

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obory Mezinárodní obchod a Cestovní ruch)

Jméno Příjmení Obor
Petra Bosmanová MO
Šárka Havrdová MO
Simona Chlebcová MO
Václav Martínek MO
Roman Bárta MO
Dominika Beraggová MO
Zuzana Binková MO
Nikol Bláhová Henčlová, rozená Henčlová MO
Michal Blažek MO
David Böhm MO
Jozef Bubanec MO
Aneta Čubíková MO
Michaela Davidová MO
Michaela Doležálková MO
Zdeněk Dopita MO
Lucie Dvořáková MO
Tomáš Ferenčák MO
Jan Flégl MO
Lukáš Gühl MO
Vlasta Hátašová MO
Sven Havlíček MO
Jindřich Henzl MO
Alžběta Housková MO
Kateřina Hrnčířová MO
Andrea Hrubá MO
Filip Chochol MO
Martina Jančí MO
Filip Kerhart MO
Petr Kolář MO
Eliška Komorová MO
Lukáš Kopalko MO
Barbora Košťáliková MO
Monika Kovačová MO
Marie Křížová MO
Tomáš Labanc MO
Jiří Lysák MO
Klára Macková MO
Vít Malínek MO
Nicoll Marucciová MO
Filip Mayer MO
Romana Mihalusová MO
Maria Mikhalap MO
Monika Mošťková MO
Ekaterina Nasirova MO
Jan Nekolný MO
Klára Nekužová MO
Aneta Nováková MO
Barbora Palínková MO
Lucie Petrová MO
Tereza Pexová MO
Nomin Altanbagana CR
Jana Balounová CR
Katarína Bronišová, rozená Janáková CR
Tomáš Čermák CR
Tereza Fialová CR
Julie Fikejsová CR
Nelya Hefyuk CR
Kateřina Hniličková CR
Daniel Holátko CR
Soňa Horáčková, rozená Lohniská CR
Kateřina Chocholoušová CR
Jana Chýská CR
Barbora Jakšová CR
Karolina Jandová CR
Monika Janotová CR
Anna Kadlecová CR
Markéta Kárníková CR

11:00 hod.
(obory Mezinárodní politika a diplomacie, International and Diplomatic Studies, International Business a Mezinárodní obchod)

Jméno Příjmení Obor
Michaela Blablová MP
Lola Bojovič MP
Kristýna Čermáková MP
Tereza Drábková MP
Šimon Fic MP
Petra Formánková MP
Dmitrij Hladký MP
Silvie Hortová MP
Petra Hübnerová MP
Jan Chudoba MP
Luděk Janeček MP
Natália Kollárová, rozená Drocárová MP
Filip Kolomazník MP
Ivana Kostelanská MP
Tomáš Kupčiha MP
Ondřej Kurucz MP
Katarína Mizerová MP
Renata Pardíková MP
Sára Pešková MP
Jana Stehnová MP
Pavlína Šimčíková, rozená Kloudová MP
Jana Vítková MP
Jakub Zámečník MP
Zuzana Veselá IDS
Iana Buina IDS
Gökhan Emre Eren IDS
Eli Horne IDS
Ipek Kancaal IDS
Ekaterina Kochurova IDS
Kristýna Lišková IDS
Katy Giselle Núnez Gómez IDS
Marek Pyszko IDS
Samir Safarli IDS
Mariia Bondarenko IB
Maria Davydova IB
Melanie Hartl IB
Gjulnara Kasimova IB
Bettina Leitner IB
Tatiana Lifanova IB
Tereza Medunová IB
Olha Moroz IB
Markus Quirchmair IB
Alejandro Rodríguez Pérez IB
Vladimir Shpilkin IB
Ksenia Sychevskaya IB
Rostislav Pielesz MO
Tomáš Pikl MO
Ondřej Podráský MO
David Polach, MSc MO
Pavel Pták MO
Denisa Rýdlová MO
Kristýna Schovánková MO
Martina Smolková MO
Jiří Smutný MO
Michaela Stránská MO
Marek Ševčík MO
Ivana Švecová MO
Kristian Tomala MO
Hanna Ustsiuhava MO
Antonín Vajcík MO
Jakub Veiner MO
Tatiana Zaitceva MO
Tomáš Zíka MO
Matej Žoldák MO

13:00 hod.
(obory Cestovní ruch, Evropská integrace, Podnikání a právo a Politologie)

Jméno Příjmení Obor
Barbora Ostřanská CR
Polina Kazarina CR
Nikola Kněžourová CR
Olga Kšírová CR
Anna Kučinová CR
Jana Kukáková CR
Denisa Lampertová CR
Tereza Lisá CR
Věra Malínská CR
Tereza Melišová CR
Martin Mikloško CR
Denisa Nováková CR
Veronika Nováková CR
Nikola Odvárková CR
Pavlína Pečinková CR
Petra Procházková CR
Michaela Rendlová CR
Natálie Ripplová CR
Nikola Slováková CR
Tomáš Svoboda CR
Jana Šestáková CR
Klára Teichmannová CR
Eva Ticháková CR
Jakub Traxmandl CR
Júlia Uchaľová CR
Réka Vargová CR
Barbora Vítová CR
Veronika Vlčková CR
Pavel Zach CR
Lucie Leipertová PP
Jozef Šimo PP
Tereza Švastová PP
Martina Cibulková PP
Filip Cidlinský PP
Martina Demuthová PP
Ekaterina Eremeeva PP
Anna Fabíková PP
Iva Glazarová PP
Jakub Gottfried PP
Martin Karlík PP
Dominika Kazdová PP
Martin Košař PP
Nikola Kvapilová PP
Veronika Marešová PP
Tomáš Ondráček PP
Natálie Panská PP
Petra Prchalová PP
Iveta Soustružníková PP
Martina Suková PP
Iveta Šimurdová PP
Adéla Šrámková PP
Dominika Švancrová PP
Veronika Švomová PP
Veronika Vénosová PP
Martin Zajíc PP
Jaroslav Havelka EI
Lucie Bartošková EI
Kateřina Hanzalová EI
Silvia Mocková EI
Aneta Plevová EI
Jana Slabejová EI
Petra Tučková EI
Kateřina Vencbauerová EI
Kateřina Benčatová PL
Frederika Fuxová PL
Kristina Jelínková PL