Promoce absolventů bakalářského studia

2. listopadu
2018

V pátek 2. listopadu 2018 se ve Vencovského aule konají promoce absolventů bakalářského studia.
Promovaní absolventi se dostaví 40 minut před začátkem promoce do předsálí Vencovského auly (1. poschodí NB). Žádáme absolventy i hosty, aby se dostavili ve společenském úboru. Pro nerušený průběh akademického obřadu bychom rádi požádali, aby se promoce neúčastnily děti mladší tří let; za pochopení děkujeme.

 

Seznam promovaných absolventů:

9:00 hod.
(obor Mezinárodní obchod)

Jméno Příjmení Obor
Karolína Andělová MO
Nataliya Andrushkiv MO
Kristýna Andrýsová MO
Julie Arsentyeva MO
Veronika Babelová MO
Eliška Babiánková MO
Andrea Babicová MO
Tomáš Balcárek MO
Kristýna Bártová MO
Dmytro Beliavtsev MO
Eva Bendová MO
Kristýna Beranová MO
Vjačeslav Bondarčuk MO
Petr Borovan MO
Lucie Brožová MO
Kateřina Bruzlová MO
Olga Bugárová MO
Lukáš Cendelín MO
Silvia Corghi MO
Kateřina Čapková MO
Lucie Červená MO
Petra Červená MO
Monika Čorejová MO
Michal Čunát MO
Šimon Dalecký MO
Pavel Dostál MO
Ema Dučáková MO
Pavel Ducháček MO
Thu Lan Duongová MO
Anna Dvořáková MO
Ekaterina Ershova MO
Klára Feiferová MO
Magdaléna Fejfarová MO
Kamila Flodrmanová MO
Natálie Gajanová MO
Petr Gola MO
Barbora Gorčíková MO
Anastasiya Grygorenko MO
Lucie Hedviková MO
Karolína Holinská MO
Nikola Homolková MO
Martin Hořenín MO
Kristýna Hrnčárková MO
Dávid Hudec MO
Adéla Hurtíková MO
Kristína Chlebáková MO
Monika Chovancová MO
Irina Chubarova MO
Mariia Iamshchikova MO
Petra Jalovecká MO
Anna-Marie Janotová MO
Dominika Jansová MO
Dominik Jaroš MO
Veronika Jarošová MO
Daniel Jirka MO
Milan Kalců MO

10:30 hod.
(Obory Mezinárodní obchod a International Business)

Jméno Příjmení Obor
Tatiana Kanderová MO
Tereza Kazimourová MO
Ruslan Kinzyabaev MO
Elena Kiseleva MO
Kateřina Kopalová MO
Lucie Kopová MO
Magdaléna Košková MO
JiříIng. Koutenský MO
Petr Kozel MO
Nela Kožíšková MO
Richard Kramoliš MO
Kristián Kredatus MO
Miroslava Kršáková MO
Valeriya Krugol MO
Kateřina Kubová MO
Eva Kulhavá MO
Danyila Kupianska MO
Michael Kuryl MO
Alena Lajpoldová MO
Slavomíra Lazoríková MO
Monika Ledinská MO
Johana Lhotáková MO
Veronika Linhartová MO
Tereza Loukotová MO
Diana Loupalová MO
Michaela Lukačínová MO
Kristýna Lukešová MO
Karolína Macková MO
Petr Macháček MO
Neriman Machálková MO
Bára Machová MO
Jan Mareček MO
Lucie Marková MO
Zuzana Medveďová MO
Polina Melnikova MO
Veronika Menclová MO
Maria Menshchikova MO
Aneta Mikesková MO
Sandra Mikolášová MO
Martin Mikulka MO
Václav Milichovský MO
Nikol Moravcová MO
Klaudia Müllerová MO
Tatiana Mykhailova MO
Barbora Nováková MO
Lucia Olosová MO
Annamária Papugová MO
Michaela Paulová MO
Vladislav Pergler MO
Daria Podobedova MO
Oleksandr Poljanyčka MO
Adam Porteš MO
Anna Savchuk IBB
Kirill Mikhaylov IBB
Denis Lehotský IBB
Vlada Krynina IBB

12:00 hod.
(Obory Mezinárodní obchod a Mezinárodní studia – diplomacie)

Jméno Příjmení Obor
Agáta Procházková MO
Aneta Prozrová MO
Matouš Pudil MO
Jitka Pudivítrová MO
Zuzana Rajtmajerová MO
Sabína Rehová MO
Alexandra Reynaudová MO
Jakub Rozmahel MO
Alžběta Rücklová MO
Karolína Rušínová MO
Markéta Růžičková MO
Mikita Rybakou MO
Aneta Řehánková MO
Dominika Říhová MO
Jakub Sauber MO
Helena Schrommová MO
Ladislava Schweinerová MO
Peter Skukálek MO
Martina Součková MO
Ksenia Stanchulyak MO
Sara Stojkovičová MO
Roman Straňovský MO
Anna Stubrova MO
Martin Svatoš MO
Nikola Šibravová MO
Zuzana Šilhanová MO
Jáchym Šimek MO
Veronika Šuláková MO
Kateřina Švecová MO
Karolína Toběrná MO
Petra Tomašková MO
Kateřina Tomková MO
Alexandra Tóthová MO
Bao Chau Tranová MO
Huong Ly Tranová MO
Monika Trávníčková MO
Andrea Tvrzová MO
Rebeca Vacková MO
Martina Valoušková MO
Michaela Váňová MO
Petra Varholiková MO
Karolína Vávrová MO
Margarita Verkholantseva MO
Vanda Vinklerova MO
Tereza Visingerová MO
Martin Vlček MO
Zuzana Vojtěchová MO
Michaela Voženílková MO
Zuzana Vrbková MO
Dilyara Zeletdinova MO
Lukáš Andres MS
Dmitriy Barkhatov MS
Marek Bezpalec MS
Valentina Bímová MS
Adéla Čeňková MS
Alexandra Eliášová MS

13:30 hod.
(Obory Mezinárodní studia – diplomacie a Cestovní ruch a regionální rozvoj)

Jméno Příjmení Obor
Nina Gáliková MS
Ondřej Hlaváček MS
Vojtěch Chupík MS
Adriena Jahodářová MS
Mariia Khodus MS
Karolína Kohlová MS
Eliška Krovová MS
Nikola Kuchaříková MS
Alexandr Lagazzi MS
Marko Ljubisavljevič MS
Karolína Lukášová MS
Romana Macurová MS
Hana Magdinová MS
Petr Marek MS
Filip Markovič MS
Patrik Martínek MS
Andrea Martišková MS
Tereza Mišejková MS
Tereza Monsportová MS
Tereza Mottlová MS
Andrea Mudrová MS
Tomáš Németh MS
Lenka Nováková MS
Denisa Novotná MS
Petra Oslancová MS
Nikola Pečková MS
Lenka Petrová MS
My Linh Phung MS
Roman Potěšil MS
Eliška Potocká MS
Vladyslav Pysmennyi MS
Pavel-Michal Rambousek MS
Andrea Röhryová MS
David Řehulka MS
Eliška Sedlecká MS
Yevgeniya Soldatova MS
Nikola Szczurková MS
Sabina Šinovská MS
Kateřina Štěpánková MS
Patrik Šváb MS
Cyril Temerov MS
Samuel Vančo MS
Kateřina Vejvodová MS
Anna Veselá MS
Veronika Vodilová MS
Jana Volšanská MS
Andrea Vuová MS
Ina Vycpálková MS
Andrea Zadražilová MS
Kateřina Zimová MS
Romana Boumová CR
Alena Černohousová CR
Nikola Frühaufová CR
Lukáš Gronský CR
Lucie Hájková CR
Karolína Holevová CR

15:00 hod.
(Obory Cestovní ruch a regionální rozvoj, Podnikání a právo a Manažer obchodu)

Jméno Příjmení Obor
Eliška Hronková CR
Barbora Hüblová CR
Michaela Janktová CR
Lukáš Jánský CR
Jakub Jarošík CR
Lucie Kašparová CR
Veronika Klierová CR
Martin Kolomazník CR
Eva Krajovská CR
Simona Križanová CR
Katarína Annette Machalová CR
Barbora Martínková CR
Kristýna Matějková CR
Kristína Medovičová CR
Markéta Melicharová CR
Nikola Morávková CR
Anh Nguyenová CR
Thu Ha Nguyenová CR
Michaela Pekařová CR
Polina Permina CR
Michaela Prokopová CR
Tereza Ryšavá CR
Lucie Sedláková CR
Pavlína Stárková CR
Lucie Šimandlová CR
Ondřej Švec CR
Nela Všetečková CR
Monika Brejníková PP
Miroslava Ďurišová PP
Veronika Hešlarová PP
Monika Charousková PP
Veronika Křížková PP
Hana Kubíková PP
Miroslav Kysilka PP
Ladislav Liška PP
Martina Ludvíková PP
Anna Meierová PP
Marcela Nouzová PP
González Gabriela Prendes PP
Lujza Sadloňová PP
Simona Sebová PP
Evženie-Jitka Stará PP
Dominika Šebelíková PP
Vilena Taraskina PP
Marcela Babická MN
Petr Havlíček MN
Michaela Havránková MN
Jan Jandáček MN
Klára Jansová MN
Kateřina Jirsíková MN
Martina Klírová MN
Jana Mikešová MN
Dana Ondráčková MN
Jan Procházka MN
Pavel Škarda MN
Kateřina Švandová MN
Radek Taubmann MN
Václav Venig MN
Michal Vojtíšek MN