Pozvánka na workshop o duševním zdraví pro VŠEchny

2024

Stres, deadliny, nejistota? Hledáte cestu ke zlepšení svého mentálního zdraví a well-beingu během studia na vysoké škole?

Pohoda, odpočinek, zdraví a well-being se stávají stále aktuálnějším tématem, zejména v kontextu náročného studijního prostředí. Jejich důležitost neustále roste, a proto se fakulta rozhodla věnovat jim více pozornosti. Tuto iniciativu podporuje sama děkanka FMV, doc. Ing. Martina Jiránková, Ph.D., která si uvědomuje, jak klíčová je péče o mentální zdraví a well-being studentů.

Přijměte pozvání na náš interaktivní workshop zaměřený na well-being, odpočinek a mentální zdraví.

Kdy? Úterý 9.4.2024, od 14 hodin

Kde? IB 301a – Salonek Akademického klubu VŠE (3. patro, Italská budova, kampus Žižkov)

S lektorem Václavem Strnadlem, odborníkem na osobní rozvoj a komunikaci, prozkoumáte efektivní strategie pro řízení stresu a dosažení lepší rovnováhy mezi studiem a osobním životem.

Připojte se k nám a investujte do svého vlastního well-beingu a úspěchu!

*Bez předchozí registrace, kapacita místnosti je však omezena!

Pozvánka na workshop o duševním zdraví pro VŠEchny
  • Autor: PR FMV