Narozeniny VŠE přišlo oslavit přes 2 tisíce účastníků, velká část byla z FMV!

Ve středu 26. dubna se na Jarově uskutečnil největší festival studentů VŠE – dlouho očekávaná oslava 70. narozenin školy, kterou navštívilo 2 350 lidí!

V rámci akce proběhl tradiční Souboj fakult, kde se mezi sebou jednotlivé fakulty utkaly o Rektorský pohár. Odehrály se čtyři napjaté souboje mezi zástupci všech 6 fakult, a to souboj siláků a silaček, soutěž oblíbených pedagogů, souboj studentských senátorů a volba krále & královny festivalu. Dále mohli studenti svou fakultu podpořit nasbíráním bodů účastí v disciplínách pořádaných studentskými spolky, mezi kterými jste mohli spatřit SKOK, CUFR či JDI.

Jednalo o velmi vyrovnaný souboj! Na účasti se výrazně podílela Fakulta mezinárodních vztahů, která vedla v počtu registrací na akci a celkově se v Souboji umístila na 3. místě.

Děkujeme všem za hojnou účast a reprezentaci fakulty. Těšíme se na Vás opět v příštím roce, kdy se společně pokusíme probojovat ještě výše v žebříčku fakult!

Narozeniny VŠE přišlo oslavit přes 2 tisíce účastníků, velká část byla z FMV!