Nakopni kariéru s FMV! /22.4., 29.4. a 6.5./

Jste studentem FMV a přemýšlíte, kam povedou vaše další kariérní kroky? Chcete po studiu pracovat v top firmách? Víte, kde hledat práci a jak oslovit vysněnou společnost? Chcete získat zpětnou vazbu na životopis a motivační dopis od skutečných odborníků?  

Připravili jsme si pro vás sérii 3 praktických workshopů, které proběhnou vždy ve čtvrtek od 19:30 přes MS Teams. Registrujte se zde: https://bit.ly/KariéraFMV a nakopněte kariéru! 

 1) Workshop: Kde hledat práci?  

Termín: 22. 4. 2021 v 19:30
 Jobs.cz, Práce. cz, Profesia.sk, Reed.uk… To znají všichni. Kde ale hledat dál, když tam není nic pro vás? Jak najít práci v institucích EU anebo v zahraničí? Jak oslovit vysněnou společnost? Jak napsat životopis, který zaujme? Jak si udělat profil na LinkedIn tak, aby vás společnosti samy oslovily? Nejen tyto otázky Vám zodpovědí naši hosté. V breakoutrooms se budou konzultovat CV, LinkedIn profily či tipy, kde hledat práci.

Více informací v události na FB: http://bit.ly/FMVHledánípráce. 

 2)Workshop: Jak napsat motivační dopis?

Termín: 29. 4. 2021 v 19:30 

Našli jste správnou práci a už se stačí jen ozvat. Předtím ale ještě musíte sepsat motivační dopis. Jak na něj? Jakým chybám se vyvarovat při jeho psaní? Naši hosté s vámi projdou tyto otázky a motivační dopisy s vámi zkonzultují.   

3) Workshop: Jak uspět na pracovním pohovoru?

Termín: 6. 5. 2021 v 19:30 

Máte dohodnutý pohovor, ale nejste si jistí, jak se na něj připravit? Jak to probíhá v Assessment centru? Jaké otázky vás můžou čekat a jak na ně odpovědět? Během tohoto workshopu s našimi hosty projdeme všechny záludnosti pohovorů a poradíme, jak u pohovorů zazářit.   

Hosté  

Našimi hosty budou hlavně absolventi FMV, kteří mají ve firmách na starosti HR, recruiting a výběr zaměstnanců nebo pohovory. Připojí se k nám ale i další odborníci, třeba z personálních agentur. Seznam hostů pro Vás budeme aktualizovat v jendotlivých událostech na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Nakopni kariéru s FMV! /22.4., 29.4. a 6.5./