Jubiljení 5. ročník FMV Alumni Mentoringu odstartoval

Zahájili jsme 5. jubilejní ročník FMV Alumni Mentoringu, který propojuje naše studenty se zkušenými absolventy.

I v tomto ročníku se budou mentoři a mentees pravidelně setkávat na samostatných schůzkách a na akcích pořádaných fakultou.

Těší nás velký zájem o tento typ mentoringu jak ze strany mentees, tak ze strany mentorů. Program rozvíjí nejen naše studenty – mentees, ale i mentory, kteří v programu zůstávají i několik let.

Hlavním cílem FMV Alumni Mentoringu je především předávání zkušeností a odborný rozvoj menteeho. Prostor je však i pro osobnostní rozvoj, pomoci rozpoznat potenciál a mnohdy i osobní podporu při náročném studiu.

Děkujeme všem za inspirativní setkání!

Více k programu na webu FMV Alumni Mentoringu.

„Probraly jsme s mojí mentorkou nejrůznější věci od životopisu a kariéry až po sdílení každodenních starostí.“ (Elena, mentee)

„Nejpřínosnější část byla, že mi můj mentor ukázal směr, ale řešení jsem musela najít sama.“ (Aleksandra, mentee)

„Opravdu si vážím toho, že se můžu svého mentora na cokoliv zeptat a dostanu vždy přímou a obohacující odpověď.“ (Jinřich, mentee)

„Mentoringová zkušenost pro mě byla impulsem k prohloubení vzdělání. Dodělala jsem si titul MBA, což považuji za skvělou možnost vlastního rozvoje.“ (Mariana, mentor)