#HelpWithFMV! Hledáme další dobrovolníky se znalostí ruštiny a ukrajinštiny.

Hlavní město Praha ve spolupráci se Středočeským krajem spustilo provoz Asistenčního centra pomoci Ukrajině. Uprchlíkům se v centru věnují zástupci policie, Odboru azylové a migrační politiky, Magistrátu hlavního města Prahy, všeobecné zdravotní pojišťovny či Červeného kříže. V centru pomáhají dobrovolníci se znalostí ukrajinštiny/ruštiny a češtiny. Mezi nimi působí i studenti FMV! Nyní hledáme další!

Máte znalost těchto jazyků a chcete pomáhat jako dobrovolníci? Přihlaste se v registračním systému na adrese: https://pomahamepraze.sinch.cz/. V systému najdete výpis všech dobrovolnických pozic, které nabízí Integrační centrum Praha, Červený kříž, META nebo Vlna pomoci.

Přímo pro dobrovolníky – tlumočníky v registračních centrech funguje také speciální skupina na Facebooku.

Děkujeme všem našim studentům, kteří pomáhají!

#HelpWithFMV

#HelpWithFMV! Hledáme další dobrovolníky se znalostí ruštiny a ukrajinštiny.