Fakultní fotosoutěž pro zimní semestr: FMV ve městě

Nový semestr s sebou přináší také novou fotosoutěž, tentokrát na téma FMV ve městě! Zachyťte okamžiky strávené v Praze nebo ve vašem rodném městě! Zapojit se mohou také studenti FMV, kteří jsou na Erasmu či zahraniční stáži. Stačí vyfotit fotku z města, ve kterém se právě nacházíte a označit ji na Instagramu hashtagy #FMVvemeste a #fmvvse.

Podmínky v soutěži:

• Být studentem bakalářského, magisterského či doktorského studia FMV VŠE v Praze.
  • Pořídit fotografii, která koresponduje s tématem soutěže.
  •  Zveřejnit ji v období od od 21. září 2020 do 5. února 2021 dle níže uvedeného způsobu.
  • Být followerem fakultního Instagramu (@fmv_vse) nebo fanouškem Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/ na Facebooku.
  • Každý soutěžící může poslat nejvýše 3 příspěvky (v případě sdílení více fotografií se budou do soutěže počítat pouze první 3 v pořadí).

Jak fotografii zveřejnit:

• Využít k soutěžení Facebook a zaslat fotografii s popiskem do zpráv Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze /FMV/.

NEBO

• Nahrát ji na svůj vlastní Instagram profil, doplnit krátkým (vtipným, zajímavým, originálním – fantazii se meze nekladou) popiskem a přidat ke svým libovolným hashtagům ještě #FMVvemeste a #fmvvse.
    V případě, že máte profil na Instagramu soukromý, pošlete svou fotografii i s popiskem do zprávy na Facebooku.

Ceny:

• 1. místo: Společenská hra = Tipni si + pexeso “města evropy
  • 2. místo: Voucher na prohlídku Prahou (vycházka dle výběru) pro 4 osoby
  • 3. místo: Vědomostní pexeso “města evropy” + 1 Kus fakultního merche dle výběru

O vítězích rozhodne:

• Vedení fakulty a studentský PR tým FMV společně vyberou 3 vítězné fotografie
  • Všechny  3 vítězné fotografie poté budou zveřejněny jak na facebookových stránkách fakulty, tak na Instagramu.

Celé znění pravidel soutěže  zde.

Fakultní fotosoutěž pro zimní semestr: FMV ve městě