FMV se stává členem Českého cirkulárního hotspotu

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze se stane členem Českého cirkulárního hotspotu! Členství jí umožní získávat zajímavé informace a kontakty a navazovat spolupráci v této oblasti.

Cirkulární hotspot je národní platforma prosazující principy cirkulární ekonomiky v praxi mezi firmami a obcemi. Český cirkulární hotspot byl založen Institutem cirkulární ekonomiky, agenturou CzechInvest a Velvyslanectvím Nizozemského království. Více o českém cirkulárním hotspotu najdete na webu CzechInvestu.

Tři hlavní pilíře Českého cirkulárního hotspotu:

• SDÍLENÍ aktuálních informací, příkladů dobré praxe a zkušeností členů
  • INFORMOVANOST členů o tématech cirkulární ekonomiky s využitím znalostí INCIEN a jeho sítě expertů
  • PROPOJENÍ v rámci aktivní komunity, která umožní vznik nových projektů a poskytne unikátní příležitosti pro její členy.
FMV se stává členem Českého cirkulárního hotspotu