FMV přijme sekretáře/sekretářku Katedry mezinárodních studií a diplomacie

Fakulta mezinárodních vztahů VŠE v Praze, Katedra mezinárodních studií a diplomacie přijme pracovníka/pracovnici na pozici sekretář/ka katedry na plný pracovní úvazek.

Hlavní náplň práce:

• administrativní podpora zaměstnanců katedry
  • komunikace se zaměstnanci, studenty a dalšími útvary fakulty a školy
  • organizace, koordinace a plánování činností katedry (výuka, konference, PR, zahraniční cesty atd.)

Požadavky:

• VŠ vzdělání nebo SŠ vzdělání s maturitou, ekonomický směr výhodou
  • samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce, organizační schopnosti
  • dobrá znalost MS Office
  • pokročilá znalost angličtiny podmínkou

Nabízíme:

• zajímavou práci v kontaktu s lidmi z celého světa v prestižní instituci v centru Prahy
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněné stravování, zvýhodněný tel. tarif vč. dat
  • možnost využití firemní školky,
  • jazykové vzdělávání zaměstnanců, sportovní kurzy a rekreace pro zaměstnance
  • platové zařazení dle vzdělání a praxe podle platného mzdového předpisu VŠE

Nástup 1. září 2022.

Kontakt: Mgr. Ing. Kateřina Kočí, Ph.D., zástupkyně vedoucí Katedry mezinárodních studií a diplomacie, e-mail: katerina.koci@vse.cz.

Profesní životopis doplněný stručným motivačním dopisem a dokladem o dosaženém vzdělání zasílejte do 10. května 2022 e-mailem na adresu: katerina.koci@vse.cz. Vybraní kandidáti/kandidátky budou následně pozváni/y k ústnímu pohovoru.