FMV má svůj podcast „FMV odposlech“

Jste fanoušky nejen muziky, ale také mluveného slova v podobě podcastů? Chcete se dozvědět více o dění na FMV nebo o lidech, kteří jsou její součástí? Právě pro vás spouštíme s letním semestrem nový projekt, který je od studentů pro studenty i širokou veřejnost – podcast FMV odposlech!

Uslyšíte o prvních dojmech čerstvého prváka, který ještě před pár měsíci sám skládal přijímačky. Vydáme se spolu za hranice s někým, kdo díky Erasmu vyzkoušel, jak se studuje v cizí řeči. Absolvent fakulty nám prozradí, že za horizontem státnic všechno teprve začíná. Našimi hosty budou ale také zaměstnanci či doktorandi FMV, tedy lidé, kteří jsou stejně jako studenti nedílnou součástí fakulty.

Vysíláme od 18. února každé liché úterý po dobu celého letního semestru. A kde nás můžete sledovat?

Platformy podcastu

Apple Podcasts: bit.ly/FMV_odposlech_Apple
Spotify: bit.ly/FMV_odposlech_Spotify
Google Podcasts: bit.ly/FMV_odposlech_Google