FMV je partnerem AlterEkonomického fóra Svět po Ukrajině: Nový (hospodářský) ab/normál /20.-21.5./

20. května
21. května
2022

Ruská agrese na Ukrajině urychlí probíhající metamorfózu světa. Na jejím konci se budou mapy reflektující hospodářské a politické vztahy výrazně lišit od toho, na co jsme zvyklí dnes. Společně s tím se změní (ne)psaná pravidla, kterými se řídí přeshraniční toky všeho druhu. Co konkrétně bude napříště jinak? A jak na to české firmy a celou ekonomiku připravit? Právě na to se zaměří přední domácí i zahraniční experti v rámci čtvrtého fóra nabitého inspirativními vizemi a praktickými tipy.

V letošním roce je FMV opět partnerem ekonomického fóra AlterEko, letos na téma Svět po Ukrajině: Nový (hospodářský) ab/normál. Ekonomické fórum proběhne v Kostelci nad Orlicí 20. – 21. května 2022. V rámci přípravy na fórum proběhly již dvě Alter Eko debaty, kde se rozebírala ekonomika EU (podcast/video) a mezinárodní vztahy (podcast/video).

Ekonomická fóra jsou od roku 2018 příležitostí pro přední zástupce soukromého sektoru, státních institucí a akademické obce diskutovat o ekonomických, politických a bezpečnostních výzvách a jejich možných východiscích. „Český Davos“, jehož se opakovaně účastní také významné globální hlasy – například poradce Baracka Obamy –, se koná jednou za rok na Novém zámku rodu Kinských v Kostelci nad Orlicí. Jednou ročně pořádáme fórum on-line. Vybrané diskuze nabízí YouTube kanál AlterEkoCZ.

FMV je partnerem AlterEkonomického fóra Svět po Ukrajině: Nový (hospodářský) ab/normál /20.-21.5./