FMV hostila setkání v rámci výzkumného projektu Online Reputation Management in Tourism

Ve dnech 14. a 15. října na půdě Vysoké školy ekonomické proběhlo mezinárodní projektové setkání v rámci výzkumného projektu Online Reputation Management in Tourism, který probíhá na Katedře cestovního ruchu a je financován s pomocí programu Erasmus +.

Do Prahy přijeli vědečtí pracovníci z partnerských univerzit z Florencie a z Banské Bystrice. Meeting se konal hybridní formou, aby se mohli připojit také účastníci online. Během meetingu byla zpracována metodologie kvalitativního výzkumu mezi manažery hotelů a destinací. Druhým hlavním výstupem setkání je první verze sylabu k novému kurzu, který bude nejdůležitějším výstupem tohoto mezinárodního projektu.