FMV hledá odborné asistenty

1) Děkan Fakulty mezinárodních vztahů VŠE v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení místa 1 místo odborného asistenta/ky na Katedře mezinárodních ekonomických vztahů se zaměřením na mezinárodní obchod a světovou ekonomiku. Všeobecné kvalifikační předpoklady: VŠ vzdělání v příslušném oboru, titul, případně studium Ph. D., publikační činnost v oblasti odpovídající profilu katedry, schopnost výuky v anglickém jazyce plus znalost dalšího cizího jazyka, schopnost kreativního myšlení a znalost moderních forem výuky, schopnost týmové práce, pracovní úvazek 0,5, pracovní poměr na 2 roky, předpokládaný termín nástupu 1. 9. 2022.

Přihlášky doložené profesním životopisem a opisem diplomu o ukončeném vzdělání zašlete do 24. 3. 2022 na adresu: Děkanát FMV VŠE, Ing. Eliška Vavrouchová, Nám. W. Churchilla 4, 130 67 Praha 3 nebo e-mailem na eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz.

2) Děkan Fakulty mezinárodních vztahů VŠE hledá kandidáty na pozici odborného asistenta na Katedře anglického jazyka s nástupem od září 2022 na 2 roky na plný úvazek.

Pro přihlášku na pozici zašlete prosím motivační dopis, životopis a kopii vysokoškolského diplomu emailem do 24. března 2022 na adresu eliska.vavrouchova.dek2@vse.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k pohovorům.

Zveřejněno: 24. 2. 2022