FMV Alumni Professional Network: Marketing & komunikace /3.5./

3. května
2022

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

FMV a fakultní Alumni Club spojuje komunitu svých absolventů podle oborů a v duchu témat, která aktuálně rezonují společností. Chceme vybudovat jedinečný prostor pro sdílení know-how, kontaktů a inspiraci v nejčastějších pracovních oborech našich absolventů.

Přijďte na druhé setkání FMV Alumni Professional Network: Marketing & komunikace v úterý 3. května od 18:30 na VŠE v Praze a potkejte se s dalšími absolventy! Večer je rozdělený na prezentační část, kde se můžete dozvědět co nejvíce od našich hostů, a networkingovou část, kde se potkáte s několika skupinami dalších absolventů a můžete probrat vaše zkušenosti a rozšířit své profesní kontakty.

Hosté:

  • Petra Kotalová  –
  • Petr Jonák – Head of Corporate Affairs & Sustainability, T-Mobile Czech Republic, absolvent FMV VŠE

Registrace na akci je nutná, probíhá přes Absolventský portál VŠE: https://portal.absolventi.vse.cz/portal/akce/225

Poprvé jsme se v rámci skupiny FMV Alumni Professional Network Marketing & komunikace potkali online 27. dubna 2021. O své zkušenosti se s námi podělili hosté večera:

  • Jitka Němečková (mluvčí roku 2018 a leader PR týmu roku 2020, Pilsner Urquell)
  • Michael Bouda (ředitel marketingu v Mast-Jaegermeister CZ s bohatými zkušenostmi z Čech a Austrálie).

Akce je otevřená exkluzivně pro absolventy, vyučující a případně studenty posledních ročníků FMV VŠE.

Více informací o projektu FMV Alumni Professional Networks.

FMV Alumni Professional Network: Marketing & komunikace /3.5./