Chcete se propojit? Přidejte se k FMV Alumni Professional Networks!

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

FMV a fakultní Alumni Club spojuje komunitu svých absolventů podle oborů a pracovních pozic a v duchu témat, která aktuálně rezonují společností. Chceme vybudovat jedinečný prostor pro sdílení know-how, kontaktů a inspiraci v nejčastějších pracovních oborech našich absolventů.

Zajímáte se o konkrétní problematiku a chcete ji řešit? Víte, s kým byste se rádi propojili a setkávali? Dejte nám vědět, o jaké Professional Networks byste měli zájem!

Pokud jste nám už odpověděli dříve, děkujeme! Mezi nejčastější odpovědi zatím patří tyto oblasti: leadership, státní a veřejné instituce, projektový management, finance, HR, vlastní business.

Chtěli byste se stát leaderem profesní skupiny na FMV? Pomozte nám rozhýbat komunitu!

Leader se stará o to, aby se skupina pravidelně scházela, byla propojená, leader pomáhá hledat a oslovovat vhodné hosty a problematice profesní skupiny rozumí. Nemusí být žádným ostříleným profesionálem s dvacetiletou praxí. Důležité je, aby díky němu skupina pulzovala a celá komunita mohla těžit z cenného networkingu.

Leadři, dejte nám prosím vědět!

Pilotním projektem je FMV Alumni Professional Network Marketing & komunikace. Poprvé jsme se potkali online 27. dubna od 19:00. O své zkušenosti se s námi podělí hosté večera:

• Jitka Němečková (mluvčí roku 2018 a leader PR týmu roku 2020, Pilsner Urquell)
  • Michael Bouda (ředitel marketingu v Mast-Jaegermeister CZ s bohatými zkušenostmi z Čech a Austrálie).

S tímto projektem nám pomáhá: