Chcete se propojit? Přidejte se k FMV Alumni Professional Networks!

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

FMV a fakultní Alumni Club spojuje komunitu svých absolventů podle oborů a pracovních pozic a v duchu témat, která aktuálně rezonují společností. Chceme vybudovat jedinečný prostor pro sdílení know-how, kontaktů a inspiraci v nejčastějších pracovních oborech našich absolventů.

Zajímáte se o konkrétní problematiku a chcete ji řešit? Víte, s kým byste se rádi propojili a setkávali? Dejte nám vědět, o jaké Professional Networks byste měli zájem!

Pilotním projektem je FMV Alumni Professional Network Marketing & komunikace. Poprvé se potkáme online 27. dubna od 19:00. O své zkušenosti se s námi podělí hosté večera:

• Jitka Němečková (mluvčí roku 2018 a leader PR týmu roku 2020, Pilsner Urquell)
  • Michael Bouda (ředitel marketingu v Mast-Jaegermeister CZ s bohatými zkušenostmi z Čech a Austrálie).

Registrovat se můžete zde v Absolventském portálu VŠE.

Těšíme se na vás!

S tímto projektem nám pomáhá: