FMV Alumni Professional Network: Leadership /28.4./

2022

Jaký vývoj leadership zaznamenal a jaké jsou trendy v dnešní době? Proč je důležitá firemní kultura? A proč se vyplatí zaměřit se na tým? Jaké jsou osobní příběhy našich hostů? A jaké jsou jejich rady managementu?

Kariérní networking se stává nutnou součástí našeho pracovního života a velkou konkurenční výhodou těch, kteří jeho umění efektivně ovládají. Čerpat inspiraci, znát kolegy z oboru, rozebírat aktuální dění nebo se poradit nad řešením konkrétního problému: To je přínos vzájemného propojení a příležitost profesního růstu.

FMV a fakultní Alumni Club spojuje komunitu svých absolventů podle oborů a v duchu témat, která aktuálně rezonují společností. Chceme vybudovat jedinečný prostor pro sdílení know-how, kontaktů a inspiraci v nejčastějších pracovních oborech našich absolventů.

Přijďte na první setkání FMV Alumni Professional Network: Leadership ve čtvrtek 28. dubna od 18:30 na VŠE v Praze (Rektorský salonek Akademického klubu) a potkejte se s dalšími absolventy! Večer je rozdělený na prezentační část, kde se můžete dozvědět co nejvíce od našich hostů, a networkingovou část, kde se potkáte s několika skupinami dalších absolventů a můžete probrat vaše zkušenosti a rozšířit své profesní kontakty.

Hosté:

• Adam Čížek, Kooperativa, absolvent FMV VŠE
  • David Peška – Housing Program Manager, Modrá pyramida, absolvent FMV VŠE

Registrace na akci je nutná, probíhá přes Absolventský portál VŠE: https://portal.absolventi.vse.cz/portal/akce/224

Akce je otevřená exkluzivně pro absolventy, vyučující a případně studenty posledních ročníků FMV VŠE.

Více informací o projektu FMV Alumni Professional Networks.

FMV Alumni Professional Network: Leadership /28.4./