Debata s ministrem zahraničních věcí ČR

5. listopadu

Junior Diplomat Initiative a Klub mladých politologů pořádají
ve spolupráci s Fakultou mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze

Debatu s ministrem zahraničních věcí ČR

která proběhne 5. listopadu od 16.00 hodin

on-line. Debatu moderuje Pavel Hnát, proděkan Fakulty mezinárodních vztahů.

Sledovali jste průběh prezidentských voleb v USA? Rádi byste se dozvěděli, jak jejich výsledek ovlivní česko-americké vztahy? Jsou dobré česko-americké vztahy pro Česko prioritou? A jaké jsou další priority české zahraničí politiky?

Je nám obrovskou ctí, že naše pozvání na debatu se studenty přijal Tomáš Petříček, současný ministr zahraničí České republiky. Během svého výstupu se bude věnovat výsledku voleb v USA, česko-americkým vztahům i prioritám české zahraniční politiky. Prostor bude i na dotazy studentů.

Akce je určena pro všechny studenty se zájmem o diplomacii a mezinárodní vztahy. Pro úspěšnou registraci je potřebné vyplnit následující formulář.

Moderátorem akce bude pan docent Pavel Hnát, proděkan pro pedagogiku a statutární zástupce děkana Fakulty mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze. Organizátory akce jsou Junior Diplomat Initiative a Klub mladých politologů.

Debata navazuje na předchozí debaty s ministrem zahraničích věcí na FMV v letech 2015, 2016 a 2018.

Debata s ministrem zahraničních věcí ČR